Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
LEGENDA MOTORYZACJI UAZ 3741 2.7 111KM na LPG! Montaż instalacji KME NEVO

LEGENDA MOTORYZACJI UAZ 3741 2.7 111KM na LPG! Montaż instalacji KME NEVOLegenda motoryzacji UAZ 3741 z LPG!!! UAZ na gaz zaoszczędzi blisko 380 zł na każdym 1000 km! Przy cenie instalacji gazowej LPG to doskonały wynik, bo jej zwrot nastąpi już po 7800 km!Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: UAZ 3741
Rok produkcji: 2016
Silnik: 2.7 111KM
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 14L/100km
Spalanie LPG: 16L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 380zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 3000zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 7800km

UAZ 3741 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 3000zł i dzięki LPG wystarczy tylko 7800km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel UAZ na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14L/100km, a LPG tylko 16L/100km co przyniesie Właścicielowi 380zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 100 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 500km!

Pytacie Państwo co zamontować do UAZ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki UAZ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

UAZ na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do UAZ zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do UAZ wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do UAZ i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego UAZ, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

UAZ TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie UAZ w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “LEGENDA MOTORYZACJI UAZ 3741 2.7 111KM na LPG! Montaż instalacji KME NEVO

Dodaj komentarz

Zadzwoń!