Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
12 LAT ENERGY GAZ POLSKA! LIDERA W MONTAŻU I SERWISIE GAZU LPG, AUTOGAZU!

12 LAT ENERGY GAZ POLSKA! LIDERA W MONTAŻU I SERWISIE GAZU LPG, AUTOGAZU!Energy Gaz Polska – Zespół pasjonatów LPG, gwarantujący najwyższy poziom usług! Na dzień 01.08.2016r przypada 12 lecie istnienia Energy Gaz Polska. Z tej okazji postanowiliśmy wszystkim Państwu przybliżyć nasz sympatyczny Zespół, który współpracuje ze sobą wiele lat i jak zobaczycie świetnie się ze sobą czuje!

Zaprezentujemy w materiale wszystkich Pracowników, Biuro Obsługi Klienta, Dział serwisu i montażu LPG abyście jeszcze lepiej czuli się w EGP i poznali każdego z osobna.

Na początku Energy Gaz Polska była maleńką, rodzinną Firmą z która z biegiem lat rozrosła się i stała Liderem na rynku montażu i serwisu LPG. Energy zatrudnia obecnie 12 kompetentnych, fachowych osób, które tworzą miłą i przyjacielską atmosferę tak lubianą przez Klientów. Energy od początku postawiło na wyłączną specjalizację w zakresie LPG. To jedyny zakres usług, nie mamy alternatywy w naszej Firmie i w tym kierunku się szkolimy doskonaląc od lat. Wysoka specjalizacja zespołu EGP pozwoliła wypracować przez lata niekwestionowaną pozycję Lidera w branży LPG i ogromną sympatie wśród Klientów.

Od lat Energy Gaz Polska promuje gaz jako paliwo alternatywne i z zaangażowaniem czyni to w oparciu o montaż markowych Producentów LPG liczących się na rynku oraz wiedze i praktykę profesjonalnych Pracowników. Nie sposób nie wspomnieć szerzej o Specjalistach Energy Gaz Polska, naszych Serwisantach i Montażystach. To utalentowani młodzi ludzie, którzy pracują z prawdziwym zaangażowaniem i z pewnością nie każdy podołałby tak wielu obowiązkom. Nie każdy dałby rady pracować tak ciężko i wykazywać przy tym taką cierpliwość i zaangażowanie. To trudny kawałek chleba, ale jakże wdzięczny i odpłacający się każdego dnia sygmatycznymi Klientami, kolejnymi zleceniami i nowymi Firmami, Flotami, które wybierają do współpracy Energy Gaz Polska. To właśnie dzięki stałym Klientom Firma od lat odnosi sukcesu i bije kolejne rekordy popularności. Energy Gaz Polska wiele lat temu postawiło na jakość i fachowość montażu LPG w oparciu o najlepsze w swojej klasie instalacje LPG.

W dorobku Firmy są tysiące Klientów indywidualnych, Flot, Szkół nauki Jazdy, Korporacji TAXI, Flot Biznesu. Wszyscy oni mogą liczyć na wsparcie techniczne i serwis, który w EGP prowadzony jest na wysokim poziomie. Bezkompromisowy nacisk na jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do Klienta owocuje stałym rozwojem Energy Gaz Polska. Kilkunastu nowych Klientów dziennie potwierdza jedynie, że Firma nasza jest uznana na rynku LPG i spokojnie patrzymy w przyszłość. Zespół EGP jest dumny z tego, że serwisują się w EGP całe rodziny, przyjaciele, koledzy z pracy.

Przy okazji prezentacji Firmy nie sposób wspomnieć o Piotrze Zatchij, Właścicielu Energy Gaz Polska, Szefie Technicznym. To autorytet uznany w świecie Autogazu. Zaczynał swoją przygodę w krakowskiej Firmie Eko-Cars 18 lat temu od montażu zbiorników jako pomocnik. Lubiany przez Klientów, skromny, inteligentny, chętnie uczący się, zdolny mechanik 12 lat temu został właścicielem Energy Gaz Polska. Piotr stanowi dziś niekwestionowane wsparcie techniczne i meritum wiedzy przy produkcji materiałów propagujących LPG dla TVN, Polsatu i wielu innych stacji telewizyjnych i radiowych. Prywatnie to człowiek czerpiący z życia max przyjemności: nurkuje, strzela, kocha motocykle i amerykańskie samochody, jest pilotem samolotów turystycznych, świat jest u jego stup, choć krucho u niego z wolnym czasem.

Możemy bez zadęcia stwierdzić, że Energy Gaz Polska ma ogromny wpływ na kształtowanie świadomości Klienta w kwestii korzyści finansowych i ekologicznych wynikających z założenia gazu. Każdego dnia pracujemy na to aby LPG było paliwem, który liczy się na rynku i to się z dużym powodzeniem udaje. Małgorzata, Właścicielka Firmy zajmuje się między innymi reklamą, promocją naszej Firmy i odnosi w tym zakresie świetne wyniki. Energy Gaz Polska to Firma znana, lubiana i polecana tak często, że czasem trudno nam wszystkim uwierzyć , że cieszy się aż tak dużą popularnością!

Przed nami kolejne 12 lat, Nasi Specjaliści z pewnością nie osiądą na laurach, ale jeszcze bardziej skupią się na swojej pracy. Autogaz to dla naszego zespołu codzienny temat, nowe technologie, wyjątkowego zlecenia, czasem takie, którym nie podoła nasza konkurencja. Pracownicy Energy Gaz Polska lubią nowe wyzwania, chętnie się uczą i bardzo często przecierają szlaki i odkrywają tajniki w zakresie LPG przez co nasz Zespół dominuje w świecie Autogazu! Wiedza, doświadczenie Energy Gaz Polska wygrywa na wielu polach, dlatego wartą brać naszą Firmę pod uwagę w sytuacji kiedy zastanawiacie się Państwo nad montażem gazu lub też potrzebujecie merytorycznego czy technicznego wsparcia.

Piotr, Szef Energy, Nasi Specjaliści, sympatyczne dziewczyny w biurze są do Państwa dyspozycji i zapraszają do Energy Gaz Polska każdego z Was! Do zobaczenia w EGP!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “12 LAT ENERGY GAZ POLSKA! LIDERA W MONTAŻU I SERWISIE GAZU LPG, AUTOGAZU!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!