Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
2 ZBIORNIKI LPG! Chrysler Pacifica 3.6L 291KM z 2019R! Czy SIĘ ZMIEŚCI? Montaż LPG Energy Gaz Polska

2 ZBIORNIKI LPG! Chrysler Pacifica 3.6L 291KM z 2019R! Czy SIĘ ZMIEŚCI? Montaż LPG Energy Gaz Polska2 ZBIORNIKI LPG! Chrysler Pacifica 3.6L 291KM z 2019R! Czy SIĘ ZMIEŚCI? Montaż LPG Energy Gaz Polska! Co za montaż! 2 zbiorniki do 1 Chryslera Pacifica! Takie rzeczy są możliwe jedynie w Energy Gaz Polska! A warto – bo Klient zyskuje naprawdę wiele! Chrysler na gaz dzięki 2 zbiornikom ma ogromny zasięg! A w przypadku auta rodzinnego jest to niezwykle ważne! Ale taki montaż, to też odpowiedzialność i tylko prawdziwi kozacy od LPG mogą go wykonać! Chrylser Pacifica to auto które już samo w sobie wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia w montażu LPG a z 2 zbiornikami potrzeba naprawdę prawdziwych Ekspertów, żeby auto na LPG działało w pełni dobrze!

Tylko prawdziwi Eksperci LPG mogą wykonywać tak skomplikowane montaże instalacji gazowej! Bo montaż LPG to nie tylko wtryskiwacze LPG czy też filtry LPG ale także cały pozostały osprzęt instalacji gazowej, w tym zbiorniki LPG!

Dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska na montaż i serwis instalacji gazowych! Nasi Eksperci dobiorą dedykowaną instalację LPG do Chrysler Pacifica 3.6L 291KM, wykonają profesjonalny montaż instalacji LPG oraz przeprowadzą strojenie auta na gazie w pełnym zakresie obrotów! Tylko wtedy Właściciel, po montażu LPG ma gwarancję, że auto na instalacji gazowej będzie działało bez najmniejszego problemu!

Jeżeli szukasz Ekspertów do montażu LPG w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska na montaż i serwis LPG – Ostrobramska 38A Warszawa!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 07-09-2020
➡️ Marka i model: Chrysler Pacifica
➡️ Rok produkcji: 2019R
➡️ Silnik: 3.6 291KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 84L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 420 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 5,00 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 300 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska/
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “2 ZBIORNIKI LPG! Chrysler Pacifica 3.6L 291KM z 2019R! Czy SIĘ ZMIEŚCI? Montaż LPG Energy Gaz Polska

  1. Pytanie: reduktor stag r02 nie posiada korka spustowego to znaczy, że nie zbiera się w nim kondensat czy trzeba się z niego pozbyć go w jakiś inny sposób ? pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz

  2. Jak od strony technicznej wygląda dołożenie drugiego zbiornika, czy wielozawory są 2 czy 1, czy dużo roboty aby dołożyć zbiornik do istniejącej instalacji, oraz formalnie czy trzeba robić dodatkowy przegląd i homologacje montażu?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!