Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
400 KM z LPG!!! SZOK! Dodge Durango z silnikiem HEMI 5.7 400KM z instalacją LPG w Energy Gaz Polska!

400 KM z LPG!!! SZOK! Dodge Durango z silnikiem HEMI 5.7 400KM z instalacją LPG w Energy Gaz Polska!Nowy Dodge Durango z potężnym silnikiem HEMI 5.7 V8 400KM na gaz!? W Energy Gaz Polska nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki profesjonalnemu montażowi oraz włoskiej instalacji BRC SQ P&D Dodge jeżdżąc na LPG sprawuje się doskonale. Auto zachowało moc silnika oraz komfort jazdy. Dodatkowo niezawodna instalacja, objęta dwuletnią gwarancją bez limitów kilometrów, zapewnia oszczędności na poziomie 500zł na każdym 1000km przejechanym na gazie!
Parametry profesjonalnego montażu LPG:

Marka i model: DODGE DURANGO
Rok produkcji: 2018
Silnik: 5.7 V8 400KM
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 18L/100km
Spalanie LPG: 20/100km
Oszczędność / 1000km: 500zł
Koszt instalacji LPG: 6400zł
Zwrot instalacji LPG: 12 800 km

DODGE DURANGO z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje jedynie 6400zł i dzięki LPG wystarczy tylko 12 800 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel DODGE na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18, a LPG tylko 20 co przyniesie Właścicielowi 500zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 85 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 380km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do DODGE! http://www.egp.pl/lpg-do-dodge.htm

Pytacie Państwo co zamontować do DODGE? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki DODGE! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

DODGE na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do DODGE zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do DODGE wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do DODGE i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego DODGE, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

DODGE TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie DODGE w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli DODGE jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “400 KM z LPG!!! SZOK! Dodge Durango z silnikiem HEMI 5.7 400KM z instalacją LPG w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!