Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
AUDI A5 2.0 180KM 09 JUŻ NA GAZ LPG Bezpośredni wtrysk montaż Jaki gaz, jaka cena instalacji? Cennik

AUDI A5 2.0 180KM 09 JUŻ NA GAZ LPG Bezpośredni wtrysk montaż Jaki gaz, jaka cena instalacji? CennikAUDI A5 2.0 180KM 09 JUŻ NA GAZ LPG Bezpośredni wtrysk montaż Jaki gaz, jaka cena instalacji? Cennik Energy Gaz Polska daje obraz jakie instalacje gazowe posiadamy w ofercie i oferujemy Klientom. https://www.egp.pl/cennik-lpg/ Instalacje gazowe do wtrysku bezpośredniego oznaczone są w cenniki LPG jako Direct. Wstępnie możecie się Państwo zapoznać, ale to Specjaliści Energy Gaz Polska dobiorą dedykowaną instalację gazową do Państwa auta. AUDI NA GAZ LPG to super rozwiązanie. Jako pierwsi w Polsce Energy Gaz Polska montowała LPG do wysłanego Firmowego Auta. Wtedy wszyscy w warsztacie uczyliśmy, doskonaliliśmy. https://www.youtube.com/watch?v=7XlI359bIHc Dziś po latach montaż LPG do wtrysku bezpośredniego to dla nas norma, kiedy inni Monterzy dalej boją się instalować gaz go aut. Instalacje gazowe do bezpośredniego wtrysku cechuje dotrysk benzyny. To cecha tego systemu w celu zabezpieczenia wtryskiwaczy przed zniszczeniem. Bezpośredni wtrysk ma oznaczenia w AUDI: FSI, TFSI, TSI. SAM montaż instalacji gazowej do wtrysku bezpośredniego jest bardzo ważny, musi go wykonać fachowy i doświadczony montażysta. W takim przypadku mamy 100% pewności profesjonalnej pracy systemu gazowego LPG pod każdym obciążeniem! Zachwyćcie się razem z nami tym wyjątkowym modelem A5!!! Kochamy takie sztuki!!!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 23-03-2022
➡️ Marka i model: AUDI A5
➡️ Rok produkcji: 2009
➡️ Silnik: 2.0 TFSI 180KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME SKY
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG?: 5300 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 10L +PB
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 50L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 3.80 zł, PB 6.50 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 200 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 26 500 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/audi/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli AUDI jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A8, S3, S4, S5, S6, S8, Q3, Q5, Q7, RS4, RS5, RS6, TT.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “AUDI A5 2.0 180KM 09 JUŻ NA GAZ LPG Bezpośredni wtrysk montaż Jaki gaz, jaka cena instalacji? Cennik

  1. Czy w tego typy instalacji też z czasem występuję problem z wypaleniem się gniazd zaworowych lub jakieś inne skutki uboczne w dłuższym terminie użytkowania? Jak to ma miejsce w niektórych silnikach z pośrednim wtryskiem paliwa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!