Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Audi S4 450 KM TFSI 3.0 V6 na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej TFSI w Energy Gaz Polska Warszawa!

Audi S4 450 KM TFSI 3.0 V6 na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej TFSI w Energy Gaz Polska Warszawa!Audi S4 450 KM TFSI 3.0 V6 na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej TFSI w Energy Gaz Polska Warszawa! KOCHANI! 450 KM w aucie z bezpośrednim wtryskiem paliwa i silnikiem w układzie V6 będzie od dziś zasilanych LPG! Zachwyćmy się tym montażem LPG ponieważ jest on naprawdę NIEZWYKŁY! Tylko doświadczony zespół prawdziwych EKSPERTÓW LPG jest w stanie wykonać montaż LPG w tak skomplikowanym i wymagającym aucie! Tylko renomowany warsztat LPG może zamontować LPG do takiego Audi S4 450 KM 3.0 V6 TFSI!

Audi S4 3.0 V6 TFSI 450KM 2011r LPG! Bezpośredni wtrysk z LPG MONTAŻ instalacji gazowej w Audi S4 3.0 TFSI w ENERGY GAZ POLSKA !
Audi S4 to prawdziwy sleeper na LPG! 450 KM z LPG pod maską w tak małym nadwoziu to gwarancja niesamowitych emocji! A dzięki instalacji gazowej możemy podróżować Audi A4 jak prawdziwy rajdowiec, płacąc za to niewielkie pieniądze – a wszystko dzięki montażowi LPG! Montaż LPG do Audi S4 3.0 TFSI 450 KM to po prostu wspaniałe rozwiązanie! Od dziś Właściciel Audi S4 3.0 TFSI z LPG będzie jeździł o POŁOWĘ taniej – dzięki profesjonalnemu montażowi LPG w Energy Gaz Polska!

Drodzy Państwo – Audi S4 3.0 V6 TFSI z LPG to auto przepiękne i dające prawdziwą frajdę z jazdy – zwłaszcza na LPG! Tylko RENOMOWANY warsztat może montować LPG do Audi z silnikiem 3.0 TFSI 450 KM – wiele warsztatów nie podejmuje się takiego montażu – dlatego aby mieć gwarancję EKSPERCKIEGO i PROFESJONALNEGO montażu LPG zapraszamy do Energy Gaz Polska – na montaż instalacji gazowej do Audi S4 w Warszawie na Ostrobramskiej 38A!

Montaż LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem wykonujemy w Energy Gaz Polska od wielu lat! Nasz renomowany warsztat LPG wielokrotnie był pierwszy w montażu LPG do wymagających silników w tym także w montażu LPG do Audi!

Silnik 3.0 V6 TFSI o mocy 450 KM wymaga już nie tylko ekspertów LPG ale prawdziwych KOZAKÓW w montażu gazu! Tak wymagające silniki to najwyższa półka w montażu LPG i tylko renomowany warsztat gazowy jest w stanie zamontować gaz do takiego wymagającego Audi S4! Po pierwsze mamy tu silnik V6, co już na wtrysku pośrednim wymaga wiedzy i doświadczenia w montażu LPG! Ale, żeby było ciekawiej mamy tu bezpośredni wtrysk paliwa – który znacząco zwiększa trudność montażu LPG i wymaga prawdziwych EKSPERTÓW LPG! A do tego mamy tu także silnik TFSI czyli Audi z turbo! Dlatego jeżeli szukacie PRAWDZIWYCH Ekspertów i KOZAKÓW w montażu gazu – zapraszamy do Energy Gaz Polska!

Audi S4 3.0 TFSI 450 KM zostało także profesjonalnie wystrojone po montażu LPG w pełnym zakresie obrotów! Tylko dzięki temu Energy Gaz Polska może zagwarantować że Klient po montażu LPG będzie czerpał pełną satysfakcję z zamontowanej instalacji!

Właściciel Audi S4 3.0 TFSI z bezpośrednim wtryskiem paliwa na gaz LPG nie dość, że ma SUPER SPORTOWE auto, do tego bardzo mocne to jeszcze zaoszczędzi – i to naprawdę KONKRETNE PIENIĄDZE dzięki LPG! Jeżeli szukacie sprawdzonego warsztatu do montażu LPG w Warszawie to Energy Gaz Polska znajduje się w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38A w Warszawie! Zapraszamy do Energy Gaz Polska!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 11-12-2020
➡️ Marka i model: Audi S4
➡️ Rok produkcji: 2008R
➡️ Silnik: 3.0 450KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 8000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 22L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 23L + 3L PB
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 110L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,1 zł, PB 4,7 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 380 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 21 000 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/audi

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Audi jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A8, S3, S4, S5, S6, S8, Q3, Q5, Q7, RS4, RS5, RS6, TT

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “Audi S4 450 KM TFSI 3.0 V6 na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej TFSI w Energy Gaz Polska Warszawa!

  1. Spalanie Pb98 to 9.4 przy jeździe z pasażerami z chorobą lokomocyjną, tak że noga odpada,.22.5 przy skrajnym upalaniu, średnia 14.5. Dane z auta zrobionego na 417km też z manualem, tu właściciel dołożył kółko kompresora, ale aż tak na spalanie to by nie wpłynęło. To spalanie z tego filmiku to bzdura.

  2. Może nie na temat ale chciałbym się dowiedzieć, czy jak zdejmę reduktor w celu regeneracji to przy podłączaniu przewodów (gazu, cieszy itd) trzeba ustawiać jakieś ciśnienia czy po.prostu będzie działać? (Reduktor BRC genius 1200)

  3. Pytanie mam. Czy stosujecie czasem jakieś pogrzewacze do reduktora w celu szybszego przełączania benzyny na gaz? Słyszałem o takich rozwiązaniach zbudowanych ze świec żarowych(tak mi to wyglądało) i włączanych w obieg cieczy chłodzącej przed reduktorem. Czy to ma sens?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!