Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
BMW E36 102KM 1998r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

BMW E36 102KM 1998r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!Jeżeli szukacie RENOMOWANEGO warsztatu do montażu LPG w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska przy Ostrobramskiej 38A w Warszawie! BMW E36 to już klasyk! A montaż LPG do tego auta tylko podnosi jego rynkową wartość! A po co montować gaz do starszego auta – bo znamy je a starsza technologia, często pokonuje więcej km bez awarii niż nowa! Więc warto mieć sprawdzone auto, które na gazie będzie bardzo oszczędne! BMW E36 to auto które LPG znosi doskonale! A siadając w środku, czuć ducha lat 90 – a montaż instalacji gazowej pozwoli cieszyć się tym autem na codzień, bez utraty przyjemności z jazdy i przy jednoczesnych niskich kosztach utrzymania auta!

Bo montaż instalacji gazowej w profesjonalnym warsztacie to inwestycja na długie lata! Dzięki niej, Właściciel będzie jeździł o połowę taniej a radość z jazdy pozostanie bez zmian! BMW E36 to auto praktycznie niezniszczalne! Doskonały symbol lat 90! Klasyczny silnik zniesie wiele, a z gazem współpracuje wręcz doskonale!

Dlatego w Warszawie zapraszamy na montaż LPG do Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A! Nasi Eksperci dobiorą dedykowaną instalację do Toyoty, wykonają profesjonalny montaż LPG oraz przeprowadzą strojenie auta na LPG w pełnym zakresie obrotów!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 27-03-2020
➡️ Marka i model: BMW E36
➡️ Rok produkcji: 1998R
➡️ Silnik: 1.8
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L
➡️ Przełącznik LPG: z lewej strony kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 420 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.8 , PB 4.2
➡️ Oszczędność / 1000km: 240 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 13 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-bmw.htm

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, Seria 8, M3, M4, M5, M6, X1, X3, X5, X6, Z3, Z4.

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “BMW E36 102KM 1998r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!