Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Cadillac DTS na gaz LPG! 4.6 V8 279km 2010r montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A

Cadillac DTS na gaz LPG! 4.6 V8 279km 2010r montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38ACadillac DTS na gaz LPG! 4.6 V8 279km 2010r montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A! Cadillac DTS 4.6 V8 279 KM 2010r po montażu instalacji gazowej to auto nie tylko luksusowe ale i oszczędne! Przy tak dużej pojemności montaż LPG jest tu po prostu wskazany! A samo auto – to po prostu czysty luksus, limuzyna prezydenta a dzięki instalacji LPG może nią teraz jeździć każdy – bo koszty eksploatacji na samej PB przy obecnych cenach to KOSZMAR! Dlatego montaż instalacji LPG jest tu po prostu WSKAZANY!

Właściciel Cadillaca DTS 4.6 V8 279km 2010r będzie jeździł o połowę taniej dzięki profesjonalnemu montażowi instalacji LPG! Jenak aby w pełni cieszyć się tanią eksploatacją Cadillaca DTS 4.6 V8 279km 2010r potrzebny jest profesjonalny montaż instalacji LPG w renomowanym warsztacie gazowym. Tylko profesjonalny zespół prawdziwych Ekspertów LPG jest w stanie wykonać profesjonalny montaż instalacji gazowej do tak skomplikowanego i wymagającego silnika!

Po montażu LPG Cadillaca DTS 4.6 V8 279km 2010r będzie autem oszczędnym, ale także, dzięki swojej nietuzinkowości autem niezwykłym! Dzięki instalacji LPG, Właściciel będzie mógł komfortowo podróżować tym autem, płacą połowę mniej za paliwo! Tak KOCHANI – połowę taniej dzięki instalacji LPG!

W Energy Gaz Polska montowaliśmy LPG do wielu różnych pojazdów marki Cadillac oraz do innych amerykańskich aut. Monotowaliśmy LPG do Jeepa, Dodga czy Chryslera w tym montowaliśmy LPG do modeli SRT!

Jeżeli szukasz sprawdzonego i renomowanego warsztatu LPG do montażu instalacji gazowej zapraszamy do Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A! Znajdziesz tam zespół Ekspertów LPG którzy bez problemu dobiorą dedykowaną instalację LPG do Twojego Cadillaca, wykonają ekspercki i profesjonalny montaż LPG oraz przeprowadzą strojenie w pełnym zakresie obrotów!

Na montaż LPG w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska – Ostrobramska 38A!

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto na LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-cadillaca.htm

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 16-11-2020
➡️ Marka i model: Cadillac DTS
➡️ Rok produkcji: 2010R
➡️ Silnik: 4,6 279KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: obok dźwigni otwierania maski
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 90L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,1 zł, PB 4,7 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 400 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 500 km

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli CADILLAC jak: CTS, Escalade, Eldorado, Seville, SRX, STS .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Cadillac DTS na gaz LPG! 4.6 V8 279km 2010r montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A

Dodaj komentarz

Zadzwoń!