Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Cała prawda o DODGE DURANGO z LPG 3.6 296KM 2016r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&D

Cała prawda o DODGE DURANGO z LPG 3.6 296KM 2016r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&DDodge Durango z paliwożernym silnikiem 3.6 296KM 2016r z LPG! Nasi montażyści bez problemu poradzili sobie z montażem instalacji gazowej w Dodge’u zapewniając właścicielowi auta oszczędności na poziomie 410zł na każdym 1000km przejechanym na gazie! Aby w pełni obsłużyć moc silnika tego auta zainstalowaliśmy system LPG – BRC SQ P&D, który zwróci się po przejechaniu 11 200km. Dodge na gaz po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG:

Marka i model: DODGE DURANGO
Rok produkcji: 2016
Silnik: 3.6 296KM
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 15L/100km
Spalanie LPG: 17/100km
Oszczędność / 1000km: 410zł
Koszt instalacji LPG: 4600zł
Zwrot instalacji LPG: 11 200 km

DODGE DURANGO z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje jedynie 4600zł i dzięki LPG wystarczy tylko 13900 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel DODGE na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 15, a LPG tylko 17 co przyniesie Właścicielowi 410zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 73 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 320km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do DODGE! http://www.egp.pl/lpg-do-dodge.htm

Pytacie Państwo co zamontować do DODGE? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki DODGE! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

DODGE na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do DODGE zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do DODGE wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do DODGE i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego DODGE, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

DODGE TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie DODGE w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli DODGE jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Cała prawda o DODGE DURANGO z LPG 3.6 296KM 2016r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&D

Dodaj komentarz

Zadzwoń!