Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A

Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38AChevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A! Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R to doskonały wybór! Silnik z pośrednim wtryskiem paliwa doskonale współpracuje z LPG a sama instalacja nie kosztuje wiele! Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R na gaz LPG to doskonałe auto często wybierane jako auto na TAXI/UBER czy też jako auto rodzinne – po montażu instalacji LPG sprawdzi się w tej roli doskonale!

Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R na gaz LPG jest lubiany przez Klientów ponieważ to auto wygodnie i komfortowe a przy tym niezbyt drogie w eksploatacji! Do tego Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R doskonale współpracuje z instalacją gazową!

Dlatego jeżeli szukacie Ekspertów LPG do montażu instalacji gazowej w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska na montaż i serwis LPG – Warszawa Ostrobramska 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 19-03-2020
➡️ Marka i model: CHEVROLET ORLANDO
➡️ Rok produkcji: 2011
➡️ Silnik: 1.8 140KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 9L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 10L
➡️ Przełącznik LPG: z lewej strony kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 48L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 390 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.8 , PB 4.2
➡️ Oszczędność / 1000km: 200 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 500km

👨‍🏭Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądać Twoje auto po montażu:
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/chevrolet/

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Chevroleta jak: Astro, Aveo, Camaro, Captiva, Corvette, Cruze, Evanda, Impala, Kalos, Lacetti, Matiz, Nubira, Silverado, Spark, Tahoe.

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Chevrolet Orlando 1.8 140KM 2011R na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A

  1. Proszę mam problem z instalacja Zenit blu box wtryski herkules nienieskie auto Skoda Fabia 1.4 mpi 8v rano na zimnym silniku w momencie przelonczenia na gaz szarpie a jak się nagrzeje są mniejsze poszatpywania a jak pedal wcisne. dokonca maleje co może być przyczyno ma bezynie jest Super Proszę o radę pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!