Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
CHIP TFSI NA 400 KM A LPG? KOMPRESOR TFSI A MONTAŻ LPG? AUDI A7 3.0 V6 Bezpośredni wtrysk MONTAŻ LPG

CHIP TFSI NA 400 KM A LPG? KOMPRESOR TFSI A MONTAŻ LPG? AUDI A7 3.0 V6 Bezpośredni wtrysk MONTAŻ LPGTUNING TFSI 400 KM V6 kompresor AUDI A7 3.0 NA GAZ LPG!
Bezpośredni wtrysk MONTAŻ instalacji ENERGY GAZ POLSKA !
KOMPRESOR 400 KM- SILNIK TFSI PO TUNINGU A LPG? AUDI A7 3.0 V6 NA GAZ Bezpośredni wtrysk LPG to prawdziwie zachwycające połączenie.
Panie Panowie zachwyćmy się pięknym Audi A7 3.0 V6 400 KM na kompresorze z silnikiem bezpośredniego wtrysku TFSI na gaz LPG. To jest projekt wybitny, piękny , zachwycający a przy tym diabelnie trudny. Montaż LPG i bezpośredni wtrysk LPG brzmi abstrakcyjnie dla większości monterów, który boją się silników FSI, TFSI, TSI… Montaż instalacji gazowej LPG do wtrysku bezpośredniego w Energy Gaz Polska jest daleko zaawansowany i oparty na stałych szkoleniach, praktyce i wiedzy naszych Specjalistów.
Nie to jest ważne, że kolejne super Audi montujemy w Energy Gaz Polska ale to , że to jest Auto , które posiadając silnik TFSI 310 konny przeszło tuning na 400 km a następnie zostało zagazowane w Energy Gaz Polska i teraz stanowi doskonale skończony projekt tuningowo ekologiczny!
Energy zainstalowało gaz LPG do auta na bezpośrednim wtrysku , na kompresorze po chipie. Jak to brzmi ??? Czy może być bardziej skomplikowany proces jak montaż LPG w takich projektach?
To wyjątkowe Audi A7 3.0 TFSI 400 KM na gaz LPG po montażu instalacji w Energy Gaz Polska będzie pracowało bezbłędnie we wszystkich zakresach obciążeń i obrotów.
Dlatego MONTAŻ instalacji LPG w warsztacie Energy Gaz Polska to doskonała i bezpieczna inwestycja w auto. Gaz będzie zasilał kompresor bez trudu zapewniając mu pełną moc i wydolność. LPG jest paliwem o połowę tańszym od PB95 dlatego koszta użytkowania tego potwora będą znośne bo tańsze o połowę w stosunku do benzyny.
Właściciel Audi A7 3.0 TFSI z bezpośrednim wtryskiem paliwa na gaz LPG nie dość, że ma teraz mega mocne auto cywilne to zaoszczędzi dzięki instalacji gazowej bardzo konkretne pieniądze! Dzięki LPG każdy pokonany kilometr na gazie to zysk dla Właściciela Audi A7 3.0 TFSI na gaz LPG! Energy Gaz Polska to profesjonalny warsztat LPG który bez problemu montuje instalacje gazowe do Audi, także te po chipie czy szeroko rozumianym tuningu na dodatek z silnikiem na TFSI bezpośrednim wtrysku paliwa! Energy Gaz Polska znajduje się w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38A w Warszawie . !Zapraszamy do Energy Gaz Polska PO TUNINGU 410 Koni V6 kompresor AUDI A7 TFSI 3.0 NA GAZ LPG!
MONTAŻ LPG DO AUTA NA BEZPOŚREDNIM WTRYSKU PO CHIPIE!!!!

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/audi

PARAMETRY PRZEDSTAWIONEGO MONTAŻU:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 21-09-2020
➡️ Marka i model: Audi A7
➡️ Rok produkcji: 2014R
➡️ Silnik: 3.0 V6 TFSI 400 KM (tuning) z bezpośrednim wtryskiem paliwa
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 7500 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 14L + PB
➡️ Przełącznik LPG: w tunelu środkowym, przy interfejsie muzycznym
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 80L brutto, 64L netto
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 450 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,40 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 215 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 35 000 km

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Audi jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A8, S3, S4, S5, S6, S8, Q3, Q5, Q7, RS4, RS5, RS6, TT

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska/
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

11 thoughts on “CHIP TFSI NA 400 KM A LPG? KOMPRESOR TFSI A MONTAŻ LPG? AUDI A7 3.0 V6 Bezpośredni wtrysk MONTAŻ LPG

Dodaj komentarz

Zadzwoń!