Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Ciekły wtrysk gazu | LPG Majster S03E64

Ciekły wtrysk gazu | LPG Majster S03E64Ciekły wtrysk gazu to owiana legendą instalacja gazowa, która miała zrewolucjonizować rynek. Czy tak się stało? W dzisiejszym odcinku poruszymy temat ciekłego wtrysku gazu.

Razem z Robertem Łyżwą z Autoryzowanego Warsztatu KME GOMAR Motoryzacja przedstawimy wam sposób działania tej instalacji, jej wady, zalety i podamy kilka ważnych informacji dla osób, które zastanawiają się nad tym, czy założyć taką instalację.

Zarówno systemy mieszalnikowe, jak i wtryskowe pierwszych czterech generacji zasilają silnik gazem w fazie lotnej.

Odmienny typ zasilania prezentuje układ wtrysku fazy ciekłej tego paliwa, który produkowany był przez holenderską firmę Vialle. Jest to instalacja typu dedykowanego, czyli występuje w zestawach pasujących jedynie do określonych modeli i wersji silnikowych.

Z założenia w instalacjach wtrysku gazu w fazie ciekłej konieczne jest zamontowanie zbiornika LPG z pompą paliwa oraz dodatkowego modułu zmiany paliwa. W tym systemie zasilania nie występuje natomiast reduktor/parownik ani też wtryskiwacze gazu umieszczane zazwyczaj w otworach wykonanych w kolektorze dolotowym.

Główną przeszkodą dla rozpowszechnienia się tego typu instalacji jest przede wszystkim jej znikoma uniwersalność, a co za tym równiej idzie jej kilkukrotnie wyższa cena.

► Strona KME:
https://kme.eu

►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785

#CiekłyWtryskGazu #kmeautogassystems

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Ciekły wtrysk gazu | LPG Majster S03E64

Dodaj komentarz

Zadzwoń!