Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Citroen C5 2.0 148KM 2008r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A!

Citroen C5 2.0 148KM 2008r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A!Citroen C5 2.0 148KM 2008r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A! Montaż gazu do Citroena to doskonały wybór! Właściciel dzięki montażowi LPG będzie teraz jeździł o POŁOWĘ taniej! Citroen C5 2.0 148KM 2008r na gaz LPG to nie tylko super komfortowe auto, ale dzięki montażowi instalacji gazowej, Citroen C5 2.0 148KM jest także niezwykle oszczędnym autem!

Citroen C5 2.0 148KM jest wyposażony w klasyczny silnik na pośrednim wtrysku który doskonale współpracuje z instalacją LPG! Montaż gazu to doskonała inwestycja w tym aucie, a instalacja gazowa współpracuje z Citroenem C5 2.0 148KM idealnie – auto na gazie doskonale przyspiesza a dzięki profesjonalnemu montażowi LPG nie muli i nie traci mocy!

Warunkiem bezawaryjnej jazdy Citroena C5 2.0 148 KM 2008r na LPG jest profesjonalny montaż instalacji gazowej! Tylko doświadczony zespół Ekspertów LPG może zamontować poprawnie instalację do Citroena C5 2.0 148KM 2008r. Dzięki profesjonalnemu montażowi LPG Citroen C5 2.0 148 KM 2008 z LPG będzie współpracował doskonale, bez jakichkolwiek problemów!

A przy dzisiejszych galopujących cenach benzyny, montaż instalacji gazowej do Citroena to doskonałe rozwiązanie! Dzięki instalacji LPG Właściciel Citroena jeździ o połowę taniej a sam koszt montażu instalacji LPG zwraca się błyskawicznie!

Szukasz warsztatu LPG do montażu gazu do Citroena? Sprawdź Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej 38A w Warszawie! Wiedza, renoma i doświadczenie sprawiają, że w Energy Gaz Polska bez problemu wykonamy profesjonalny montaż LPG! Każde auto jest w Energy Gaz Polska strojone po montażu LPG w pełnym zakresie obrotów! Dzięki temu, nasz zespół Ekspertów LPG ma pewność że oddaje Klientowi doskonale przygotowane auto do jazdy na gazie LPG!

Zapraszamy do Energy Gaz Polska już dziś, na montaż i serwis instalacji gazowych w Warszawie – Ostrobramska 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 14-10-2020
➡️ Marka i model: Citroen C5
➡️ Rok produkcji: 2008R
➡️ Silnik: 2.0 148KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: Landi Renzo
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 2700 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L
➡️ Przełącznik LPG: w schowku po lewej stronie
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 48L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 450 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 230 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-citroena.htm

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Citroen jak: berlingo, C1, C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8, Evasion, Jumper, Saxo, Xantia, XM, Xsara, Xsara Picasso.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Citroen C5 2.0 148KM 2008r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!