Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Czas przełączenia z benzyny na LPG fabrycznej instalacji gazowej Dacia Duster 2 zimą

Czas przełączenia z benzyny na LPG fabrycznej instalacji gazowej Dacia Duster 2 zimąhttps://www.cravedrive.pl

https://www.facebook.com/groups/891611808377345/?ref=share
Powyższy link do Nowej Grupy Dacia Polska – Zapraszamy !

Cześć

Jak zawsze czytam Wasze komentarze. Prosiliście o krótki test instalacji LPG w warunkach zimowych.

Po jakim czasie instalacja LPG zaskoczy i przełączy się na gaz ? Latem było to poniżej 1 minuty.

CraVe DRIVE
#dacia #duster

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

19 thoughts on “Czas przełączenia z benzyny na LPG fabrycznej instalacji gazowej Dacia Duster 2 zimą

  1. Coś ewidentnie jest nie tak, 1.6 MPI (BSE), dosłownie po chwili przełącza się na gaz (przy około -10/-15), około 1 min auto odpalone (wolne obroty), i po 1km auto jedzie na gazie, na benzynie czy na gazie, podczas przełączania itp zero problemów, nie czuć różnicy czy benzyna czy gaz.

  2. Pytanie jaki typ instalacji masz ? Ja według danych mam LR LI18 ? Na ich stronie taka nie istnieje. Według producenta wymiana filtrów co 60tys km. Idioci . Land pisze że co 20 a po 60 regeneracja wtrysków . Świadome działanie na niekorzyść klientów. Czy wymieniacie filtry wcześniej ?

  3. Samochód żeby przełączyć się na gaz potrzebuje około 30 stopni temperaturę płynu,u mnie na Stagu przełącza się maksymalnie po 1,5 kilometra zimą latem po 500 metrach ,a w upały przełącza się od razu po zapaleniu.

  4. Czas przełączania zależy od temperatury płyny chłodniczego który zasila parownik. Temp. Ok 32st. dla benzyńiak to ok 2km, w lato 700m dla silnika 1800ccm. Jak szarpie to gowńiane komponenty dali lub źle zestrojona instalacja jak to w Daci.

  5. Fajnie że takie filmy robisz. Można się odnieść do Twoich spostrzeżeń i do komentarzy pod filmem. Wielu dziennikarzy motoryzacyjnych po raz setny się słyszy (plastiki są twarde). A nikt auta nie pokazał od spodu. Myślę że był by to ciekawy materiał pt. Czy sam dasz rady bez problemu wymienić olej lub tłumik. Jak podwozie wygląda po … KM . Wybacz ale w wiele zakamarków sam w aucie zaglądam pomimo że nie jestem mechanikiem. Liczę na to że twój kanał z czasem pokaże te zakamarki. Pozdrawiam

  6. W Daciach instalacja przełącza się w temp. zewnętrznej powyżej +10 st.C po uzyskaniu 20st.C płynu chłodzącego, w temp zewnętrznej poniżej +10st.C po uzyskaniu 40st.C płynu chłodzącego.

  7. Ja sprawdzałem przy mniejszych mrozach(-8-10). Czasu nie mierzyłem, do tego ruszałem od razu po odpaleniu(parkowanie na dworze, ale mata na szybie). I raz przełączył mi się po niecałym kilometrze, a na drugi dzień po niecałych 3km. Temperatura zbliżona. Różnica wynikła z tego, że jechałem w dwie różne strony. Raz pod sporą górkę w dwie osoby, a drugi raz lekko z górki i sam. Jak silnik pracuje pod małym obciążeniem, to powoli się rozgrzewa. Oczywiście jak ruszam, to od razu włączam osuszanie szyby, a przy okazji też grzanie szyby tylnej i lusterek. Przy tych mrozach włączałem też grzanie tyłka.

  8. Mam do Was pytanie.Mam Dacie 1.0lpg od 6 miesięcy 3,5 tys km.i zauważyłem że przy zimnym silniku na benzynie silnik nie wchodzi na obroty przy małym wciśnięciu gazu,a jak depne to silnik przerywa zanim wejdzie na obroty.Napiszcie czy też tak macie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!