Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Czy BMW może być OSZCZĘDNE!?! Montaż LPG: BMW E90 Seria 3 2.0 150 KM 2005 rok w Energy Gaz Polska.

Czy BMW może być OSZCZĘDNE!?! Montaż LPG: BMW E90 Seria 3 2.0 150 KM 2005 rok w Energy Gaz Polska.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689BAWARSKI SZYK! Montaż LPG: BMW E90 Seria 3 2.0 150 KM 2005 rok w Energy Gaz Polska. Montaż LPG: BMW E90 Seria 3 2.0 150 KM 2005 rok w Energy Gaz Polska. Instalacja gazowa BRC. Sprawdź opinię o BMW E90 2.0 150 KM z LPG! Jak działa BMW serii 3 2.0 150 KM z LPG? BMW na gaz działa DOSKONALE! Zobaczcie sami montaż LPG do BMW w Energy Gaz Polska! Jaką instalację LPG wybrać do BMW? Odpowiadamy w naszym filmie o montażu LPG do BMW E90!

Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:
➡️ Parametry profesjonalnego montażu w Energy Gaz Polska:
➡️ Montaż dnia: 11.03.20, Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa
➡️ Marka i model: BMW E90 Seria 3
➡️ Rok produkcji: 2005
➡️ Silnik: 2.0 150KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG: 3500 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 12L
➡️ Przełącznik LPG: w tapicerce po lewej stronie.
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 60 litrów
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG: 1.69 PB: 4.00
➡️ Oszczędność / 1000km: 240zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 14 500km

BMW z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 3500zł i dzięki LPG wystarczy tylko 14500km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel BMW na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11, a LPG tylko 12 co przyniesie Właścicielowi 240zł oszczędności na każde przejechane 1000km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW

Pytacie Państwo co zamontować do BMW Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-in

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

BMW TEST LPG przeszło fantastycznie! Na gazie bmw w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak:

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

2 thoughts on “Czy BMW może być OSZCZĘDNE!?! Montaż LPG: BMW E90 Seria 3 2.0 150 KM 2005 rok w Energy Gaz Polska.

  1. Będziesz mieć wydatki
    O oszczędnościach nie ma mowy takie założenia projektantów już na etapie projektowania boleśnie tego doświadczyłem tak samo jak i wszyscy moi znajomi którzy się cieszyli ze sprzedaży bmw.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!