Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Czy gaz LPG zniszczy silnik Mercedesa? Montaż gaz LPG Mercedes GLK 350 3.5 272KM Energy Gaz Polska

Czy gaz LPG zniszczy silnik Mercedesa? Montaż gaz LPG Mercedes GLK 350 3.5 272KM Energy Gaz PolskaGaz LPG MERCEDES GLK 350 3.5 272 KM! Czy gaz LPG niszczy silnik Mercedesa GLK? Energy Gaz Polska! Potężny Mercedes GLK 350 SUV z potężnym silnikiem! To musi spalić mnóstwo paliwa! Jak temu zaradzić? Przejść na ekologiczne i tanie paliwo prosto z Energy Gaz Polska – czyli zamontować instalację gazową! Sprawdź jaką instalację dobraliśmy w materiale Energy Gaz Polska!

👨‍🏭Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

PARAMETRY PRZEDSTAWIONEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 28-08-2020
➡️ Marka i model: Mercedes GLK
➡️ Rok produkcji: 2012
➡️ Silnik: 3.5 272KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: w popielniczce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 50L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 220 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,50 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 320 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12000km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MERCEDESA! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/mercedes-benz

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MERCEDESA jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Czy gaz LPG zniszczy silnik Mercedesa? Montaż gaz LPG Mercedes GLK 350 3.5 272KM Energy Gaz Polska

  1. Wydaje się, że zbiornik mógłby być wyższy niz 225 mm. Na rynku dostępne są zbiorniki 600×250 a nawet 600×270 o pojemnościach 57-60 litrów. Czy możliwa jest konfiguracja z takim zbiornikiem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!