Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
CZY ZAWÓR LPG MUSI ZAWSZE ODBIĆ? MIT OBALONY! LPG bez tajemnic - fakty mity!

CZY ZAWÓR LPG MUSI ZAWSZE ODBIĆ? MIT OBALONY! LPG bez tajemnic – fakty mity!Szanowni Państwo, Piotr Zatchij Szef Techniczny Energy Gaz Polska przedstawia cykl materiałów ‘’LPG bez Tajemnic’’ które będą prezentowały zagadnienia LPG w wyjątkowy, czasem zaskakujący sposób! Wszyscy wiedzą co to jest LPG – ale niewiele posiadaczy Auto gazu wie, dlaczego to tak wyjątkowe paliwo i dlaczego powinniśmy się nim interesować coraz bardziej! Seria LPG bez tajemnic dedykowana jest właśnie dla Was drodzy Fani! Jeżeli macie jakieś pytania lub ciekawi Was dane zagadnienie z dziedziny LPG – piszcie! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze zapytania – również w Formie kolejnego filmu VIDEO z naszym Ekspertem LPG w roli głównej! Zapraszamy! 🙂

Czy zawór 80% w wielozaworze LPG zawsze musi odbić podczas tankowania? Czy może zdarzyć się, że czasem zatankujemy mniej lub więcej autogazu? Jak działa zawór 80% i jakie nominalne wartości ilości paliwa powinniśmy uzyskać przy tankowaniu? Dlaczego nie można zawsze zakładać, że zatankujemy równe 80% wielkości geometrycznej zbiornika? Obalamy MITY! Piotr Zatchij – Ekspert LPG w Energy Gaz Polska z przyjemnością odpowie Państwu na wszystkie powyższe pytania!

Piotr zabierze Państwa w świat serwisu, budowy poszczególnych komponentów składowych instalacji gazowej. Zależy mu na tym abyście zrozumieli zasadę działania i budowę LPG. Dzięki temu stanie się dla Państwa oczywiste, że należy wyeksploatowany element wymienić i trzeba po latach doinwestować LPG aby dalej cieszyła Państwa i przynosiła oszczędności.

Piotr od prawie 2 dekad zajmuje się LPG. Zjadł na auto gazie przysłowiowe zęby i jest jak najwłaściwszą osobą aby przedstawić Państwu zagadnienia związane z LPG okiem Eksperta LPG w przystępny sposób. Piszcie co was nurtuje w LPG, jakie macie wątpliwości, czego się obawiacie i co powstrzymuje Was przed założeniem LPG! Piotr każdemu z Was odpowie personalnie, każdemu poświęci czas, abyście obalili mity dotyczące LPG w Waszych głowach!

Piotr wierzy w to, że prezentowany cykl materiałów poświęconych Auto gazowi wprowadzi Państwa w profesjonalny świat montażu i serwisu LPG Energy Gaz Polska, dlatego jest to dla niego tak ważne! Chcemy zaprosić Państwa to tworzenia tego wyjątkowego cyklu z LPG Poprzez zostawianie zapytań, subskrypcji, udostępnianie filmów swoim bliskim. To będzie dla naszego zespołu znakiem, że warto poświęcać czas na kręcenie tego cyklu i angażowanie się dla niego bez reszty. To zachęci Piotra jeszcze bardziej aby oderwał się od montażu, serwisu i zajął się produkcją video o LPG!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG! http://www.egp.pl/

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska! http://www.egp.pl/energy-gaz-polska-opinie-lpg.htm

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

26 thoughts on “CZY ZAWÓR LPG MUSI ZAWSZE ODBIĆ? MIT OBALONY! LPG bez tajemnic – fakty mity!

 1. A ja mam pytanie. Mam identyczny zbiornik 45l . Zawsze wchodziło około 36 litrów. z dnia na dzień przy kolejnym tankowaniu weszło 23l i każde kolejne tankowanie oscyluje w granicy 23-24 l. O co chodzi ?

 2. Dzień Dobry. Instalacja jest firmy BRC. Problem polega na tym,że butla ma pojemność 42 L. A na stacji znanej państwowej firmy weszło 47 i jak Pan wspomniał w komentarzu nie odbiło tylko bardzo zwolniło się tankowanie i sam przestałem tankować. Do tego jeszcze na cztery zielone kontroli palą się tylko trzy. A teraz jak jeżdżę to słyszę takie jak by się gaz przelewał, syczenie. Proszę o pomoc. Dziękuję pozdrawiam.

 3. Ostatnio sam wyłączyłem tankowanie, bo na Lotosie wydawało mi się że za dużo mi tego gazu weszło. Zwykle na pusto wchodzi 40 l, a tu było w nim 20-30% wcześniej i też przekroczyło 40l. Tak jak widzę, to jeżeli zbiornik jest pusty to mniej się da do niego zatankować i wcześniej odcina. BRC z przebiegiem 26 000 km.

 4. wiem że przy starych instalacjach trzeba było co jakiś czas jakąś ilość
  kilometrów przejechać na benzynie aby nie zapaskudzić zaworów czy coś
  takiego, więc mam pytanie czy przy obecnych instalacjach trzeba robić
  tak samo czy można jeździć tylko na gazie? bo mi facet powiedział że
  przy odpaleniu zanim przełączy się na gaz to absolutnie wystarczy do
  przepłukania i nie muszę w ogóle jeździć na benzynie. Jestem w tych
  sprawach zupełnie zielony. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za
  odpowiedź.

 5. Trafiłem przypadkiem na film, ale akurat borykałem się po wymianie butli właśnie z tym, że dopiero po czwartym zatankowaniu odbiło. Film wyjaśnił wszystko i rozwiał wszelkie obawy. Brawo 👏

 6. Czy jesli do butli 100l wlałem 97l gazu to jest sie czego obawiać? Jak można to wyregulować? Od instalatora który montował dostałem info że nie ma sie cz przejmować ewentualnie jesli chce to można obrucic butle wokół osi aby zawór był wyżej. Ale z tg co wyczytałem w butli walcowej zawor musi być pod kątem 30°. Więc czy aby napewno mozna przekręcić butle? A może wielozawór uszkodzony?

 7. To ja mam pytanie, bo na filmie nie poruszył Pan tego. Czy pływak może się zacinać ? Dlaczego pytam, bo tankując do pełna przez 200km widzę 100% na elektronicznym wskaźniku (mechanicznym na butli też), potem na przestrzeni 100km spada do rezerwy. Przestawianie wskaźnika jak i wymiana wskaźnika elektrycznego nic nie dała. Na początku było normalnie, jedna kropka znikała co ok 50km, ale im starszy jest wielozawór tym to gorzej działa – aktualnie tylko na kilometraż jeżdżę. Od razu odpowiem na pytanie, że tylko 20% tankowań kończy się odbiciem(odgłosem) a pozostałe spowolnieniem tankowania gazu. Test butli upływa za 3 lata (butla i wielozawór ma 7 lat). Natomiast ilość km to ok 130tyś zrobione. Wtryski i reduktor już wymieniłem, natomiast butla i elektrozawór został od nowości. Butla montowana wewnątrz (A4 b6 quattro 1.8t – rurka Fi8)

 8. Witam Pana ja mam tak czasem mi odbije zawór a czasem zwalnia czy zawór jest popsuty ? I mam problem z wskaźnikiem w kabinie cały czas pokazuje jedna kreskę gazu czy butla jest pusta czy pełna? Co się popsuło?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!