Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Demontaż CNG i montaż LPG w Volvo V70 2013 2.0T 214KM

Demontaż CNG i montaż LPG w Volvo V70 2013 2.0T 214KMWycena instalacji LPG
https://gazautomix.pl/kontakt/wycena/

Tematem przewodnim tego odcinka jest demontaż instalacji CNG i montaż instalacji LPG w Volvo V70 2013 2.0T 214KM. Dzięki zabudowanej instalacji LPG pokonanie tym samochodem 100 kilometrów może być tańsze nawet o ponad 50%. Zapraszamy do obejrzenia filmu w którym dowiecie się więcej.

#autogaz #lpg #auto #gaz #instalacja #Volvo #V70

Oferujemy instalacje gazowe tylko sprawdzonych marek takich jak: #STAG, #KME, #Prins, #BRC, #Tomasetto, #Zavoli, #LandiRenzo, #AEB, czy #AGC (Auto-Gaz Centrum).

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Demontaż CNG i montaż LPG w Volvo V70 2013 2.0T 214KM

  1. Nie jesteś obiektywny – specjalisto. Przez 15 lat jeżdżę Toyotą Corollą 1.4 na CNG (ok 25 tysięcy rocznie ) Przez 15 lat nie miałem nawet jednego problemu z instalacją CNG. Czemu nie mówisz o tym że jest to instalacja prawie bezobsługowa. Owszem droga na wstępie, ale później już nie odwiedzam takich warsztatów i nie topię tam pieniędzy. A czystość spalin? Samochód cały czas garażowany pod chmurką – przez 15 lat ani jednego problemu z tłumikiem. Przy LPG bym pewnie wymieniał ze dwa razy .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!