Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska

Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa OstrobramskaDodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa ostrobramska 38A! Bo w Energy Gaz Polska po prostu kochamy amerykańskie auta! Silniki HEMI doskonale nadają się do montażu LPG! A V8 które można użytkować na codzień to doskonałe rozwiązanie! Po co mieć mniejszą moc jak można mieć ogromną moc pod maską a dzięki LPG jeździć za grosze! Od dziś WłaścicielDodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r będzie jeździł o połowę taniej! A dzięki temu że do montażu instalacji gazowej wybrał Ekspertów Lpg z renomowanego warsztatu Energy Gaz Polska to będzie się także cieszył całkowicie bezproblemową i bezawaryjną jazdą na LPG!

Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r po montażu LPG będzie sprawował się doskonale – jeżeli montaż zostanie wykonany poprawnie i zostanie przeprowadzone strojenie auta na LPG w pełnym zakresie obrotów! Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r to auto niezwykle wygodne i doskonale współpracujące z instalacją LPG! Montaż LPG do Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r to doskonały wybór!

Jeżeli szukasz renomowanego warsztatu LPG do montażu instalacji gazowej do Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r to sprawdź Energy Gaz Polska! Nasz renomowany warsztat LPG znajduje się w Warszawie przy Ostrobramskiej 38A! Zapraszamy na montaż i serwis LPG do Energy Gaz Polska!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 26-01-2021
➡️ Marka i model: Dodge Charger
➡️ Rok produkcji: 2018R
➡️ Silnik: 5.7 V8 HEMI 372 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 6500 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: obok kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 49L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 200 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,10 zł, PB 5,00 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 440 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 000 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/dodge/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli DODGE jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Dodge Charger 5.7 V8 HEMI 372KM 2018r na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska

  1. Auto o niewielkich gabarytach??? Mówca łykał jakieś tabletki przed prezentacją czy porównuje TO auto do jakiegoś busa??? Charger ma ok. 5m dł i 2m szer a więc niewielkie gabaryty? Jo cie prosza synek! 🤪

  2. Witam myślę aby zaprowadzić do państwa cayenne z 2003 roku 4.5 v8 wiem silniki wadliwe dlatego mogę podpisać odpowiedni dokument że na moją odpowiedzialność bez żadnej gwarancji i prosiłbym bym o wycene takiej instalacji.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!