Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
ECOBOOST NA GAZ LPG? Ford Kuga 1.5 150 KM bezpośredni wtrysk. MONTAŻ LPG FSI, TFSI, TSI W ENERGY!

ECOBOOST NA GAZ LPG? Ford Kuga 1.5 150 KM bezpośredni wtrysk. MONTAŻ LPG FSI, TFSI, TSI W ENERGY!ECOBOOST NA GAZ LPG? Ford Kuga 1.5 150 KM bezpośredni wtrysk. MONTAŻ LPG FSI, TFSI, TSI W ENERGY! Ford Kuga 1.5 Ecoboost 2018 ROK na gaz LPG to doskonałe rozwiązanie! Jednak silnik EcoBoost może mieć zamontowaną instalację LPG tylko w profesjonalnym warsztacie gazowym! Bezpośredni wtrysk to wiele zalet, jednak montaż LPG musi zostać wykonany przez profesjonalistów z branży LPG!

Tylko profesjonalny montaż gazu LPG w sprawdzonym warsztacie pozwoli na bezawaryjne użytkowanie Forda Kuga 1.5 Ecoboost z LPG! Gaz LPG to idealne rozwiązanie dla silników EcoBoost – zachowują dynamikę i są niezwykle oszczędnę! Jednak kluczowy jest profesjonalny montaż gazu LPG do Forda z silnikiem EcoBoost! Bezpośredni wtrysk paliwa wymaga profesjonalnego montażu LPG w doświadczonym warsztacie gazowym!

Ford Kuga 1.5 EcoBoost na gaz LPG doskonale sprawdzi się w mieście i trasie! Profesjonalny montaż wykonany w renomowanym warsztacie LPG to gwarancja bezawaryjnej jazdy! Chcesz zamontować gaz LPG do Forda Kuga z bezpośrednim wtryskiem paliwa? Wykonaj profesjonalny montaż w Energy Gaz Polska! Warsztat Energy Gaz Polska mieści się w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38A!

Ford Kuga 1.5 Ecoboost 2018 ROK z LPG działa doskonale – ale montaż LPG zleć Energy Gaz Polska. To warunek bezawaryjności Twojego auta na bezpośrednim wtrysku.

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 07-09-2020
➡️ Marka i model: Ford Kuga
➡️ Rok produkcji: 2018R
➡️ Silnik: 1.5 150 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5200 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 9L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 10L + PB
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 49L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 5,00 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 180 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 28 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/ford/

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORDA jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska/
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “ECOBOOST NA GAZ LPG? Ford Kuga 1.5 150 KM bezpośredni wtrysk. MONTAŻ LPG FSI, TFSI, TSI W ENERGY!

  1. Ford i Ecoboost to prawie to samo co Energy Gaz Polska LPG. Świetne połączenie i wszystko do siebie pasuje. Montaż LPG do wtrysku bezpośredniego Forda Ecoboost o mocy 150 koni przyniesie Właścicielowi na każde 1 tys km oszczędność 180 zł. Jeździsz i oszczędzasz! Jeździsz bez kłopotu i awarii i to jest najważniejsze. Warsztat Energy Gaz Polska posiada profesjonalistów, którzy zajmą się Twoim Fordem na pośrednim czy bezpośrednim wtrysku. Zapraszam do Energy Gaz Polska, ul. Ostrobramska 38a, Warszawa tel 228100090 wew. 3

Dodaj komentarz

Zadzwoń!