Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
FAKTY I MITY!!! NOWY OUTLANDER Z LPG! MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 150KM 2019 rok w Energy Gaz Polska!

FAKTY I MITY!!! NOWY OUTLANDER Z LPG! MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 150KM 2019 rok w Energy Gaz Polska!NOWY MITSUBISHI OUTLANDER z instalacją LPG to doskonała inwestycja! Dowód? MITSUBISHI świetnie sprawdza się z niezawodną instalacją BRC SQ 32 OBD oszczędzając aż 280zł na każdym 1000km przejechanym na gazie. Dodatkowo włoska instalacja objęta jest dwuletnią gwarancją bez limitów kilometrów. MITSUBISHI na gaz po prostu się opłaca. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: MITSUBISHI OUTLANDER
Rok produkcji: 2019
Silnik: 2.0 150KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 10L/100km
Spalanie LPG: 11L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 280zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 10 300km

MITSUBISHI OUTLANDER z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 10 300km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel MITSUBISHI na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 10L/100km, a LPG tylko 11L/100km co przyniesie Właścicielowi 280zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 400km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MITSUBISHI! http://www.egp.pl/lpg-do-mitsubishi.htm

Pytacie Państwo co zamontować do MITSUBISHI? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MITSUBISHI! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

MITSUBISHI na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MITSUBISHI zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MITSUBISHI wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MITSUBISHI i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MITSUBISHI, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MITSUBISHI TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MITSUBISHI w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MITSUBISHI jak: ASX, Carisma, Colt, Eclipse, Galant, Grandis, L200, Lancer, Outlander, Pajero, Sigma, Space Runner, Space Star, Space Wagon.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

10 thoughts on “FAKTY I MITY!!! NOWY OUTLANDER Z LPG! MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 150KM 2019 rok w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!