Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Ford Flex 3.5 EcoBoost 350KM 2015r na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk Energy Gaz Polska!

Ford Flex 3.5 EcoBoost 350KM 2015r na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk Energy Gaz Polska!Ford Flex 3.5 EcoBoost 350KM 2015r na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk Energy Gaz Polska! Ford Flex to auto rzadko spotykane ale doskonale współpracujące z instalacją LPG! 3.5 litrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa to doskonała jednostka do montażu LPG! Dzięki montażowi instalacji LPG do Forda Flexa 3.5 350 KM właściciel będzie jeździł o POŁOWĘ taniej! Tak KOCHANI – o połowę!

A sam Ford Flex 3.5 350 KM z silnikiem EcoBoost z bezpośrednim wtryskiem paliwa to doskonały wybór pod montaż LPG! Mocna jednostka doskonale współpracuje z nowoczesnymi instalacjami gazowymi! Dzięki montażowi LPG Ford Flex będzie nie tylko autem nietuzinkowym, mocnym i funkcjonalnym ale także niezwykle oszczędnym! Jednak montaż LPG do silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa EcoBoost wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia w montażu LPG! Tylko prawdziwi Eksperci są w stanie poprawnie zamontować oraz wyregulować instalację gazową w tak skomplikowanych jednostkach jak ta w Fordzie Flex z LPG!

Gaz zawsze jest o POŁOWĘ tańszy od benzyny PB95! Dlatego montaż instalacji gazowej opłaca się ZAWSZE! Ford Flex na gaz LPG to rozwiązanie doskonałe! Możemy przemieszczać się niezwykle komfortowo a zarazem oszczędnie!

W Energy Gaz Polska często montujemy LPG do aut nietuzinkowych i rzadko spotykanych! Dlaczego? Bo Klienci nam ufają! Energy Gaz Polska od lat pracuje na swoją renomę! Nasz warsztat LPG jest miejscem które wybiera rzesz Klientów – ponieważ wiedzą, że trafią na EKSPERTÓW LPG którzy przeprowadzą profesjonalny montaż LPG oraz wykonają strojenie instalacji LPG w pełnym zakresie obrotów! Tak aby Klient mógł cieszyć się jazdą na LPG w każdych warunkach!

Energy Gaz Polska to renomowany warsztat LPG w Warszawie przy Ostrobramskiej 38A! Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca do montażu LPG w Warszawie – zapraszamy do Energy Gaz Polska – znajdziesz tu Ekspertów z branży LPG którzy bez problemu dobiorą instalację LPG do Twojego auta oraz przeprowadzą profesjonalny montaż LPG!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 15-12-2020
➡️ Marka i model: Ford Flex
➡️ Rok produkcji: 2015R
➡️ Silnik: 3.5 EcoBoost 350KM bezpośredni wtrysk
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 7500 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 17L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 18L+PB
➡️ Przełącznik LPG: w bocznym tunelu
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 67L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 300 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 300 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 25 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORDA jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Ford Flex 3.5 EcoBoost 350KM 2015r na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk Energy Gaz Polska!

  1. Witam. Mam pytanie czy reduktor kme twin 395KM nadaje się do aut turbo np. 320KM? I czym się różni tak naprawde reduktor KME twin 395KM od KME twin 408KM? Gdyż wizualnie są na nim jakieś krućce dodatkowe ale nie ma opisane do czego one są. Dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!