Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Ford Focus 1.6 182KM 2013 bezpośredni wtrysk paliwa z LPG! dzięki Energy Gaz Polska!

Ford Focus 1.6 182KM 2013 bezpośredni wtrysk paliwa z LPG! dzięki Energy Gaz Polska!Ford Focus 1.6 182 2013R z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz instalacją LPG – KME SKY DIRECT! Profesjonalny montaż w Energy Gaz Polska zapewnia komfortową jazdę samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa! Dzięki temu auto oszczędza aż 260 zł na każdym 1000km przejechanym na LPG! KOszt instalacji to 4900 zł i zwróci się po przejechaniu 18 800km. Focus na gaz to doskonałe rozwiązanie! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: FORD FOCUS
Rok produkcji: 2013
Silnik: 1.6 182KM
Instalacja LPG: KME SKY DIRECT
Spalanie PB: 11L/100km
Spalanie LPG: 12L+PB/100km
Oszczędność dzięki LPG: 260zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 18 800km

FORD FOCUS z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME SKY DIRECT kosztuje jedynie 4900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 18 800km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel FORDA na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11L/100km, a LPG tylko 12L+PB/100km co przyniesie Właścicielowi 260zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 44 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 290km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FORDA! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FORDA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FORD! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

FORD na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FORDA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FORDA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FORDA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FORDA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FORD TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FORD w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORDA jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Ford Focus 1.6 182KM 2013 bezpośredni wtrysk paliwa z LPG! dzięki Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!