Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Ford Fusion LPG 2.0 EcoBoost 240KM 2017r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa

Ford Fusion LPG 2.0 EcoBoost 240KM 2017r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska WarszawaFord Fusion LPG 2.0 EcoBoost 240KM 2017r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa! Ford Fusion 2.0 EcoBoost 240KM 2017r na gaz LPG to doskonały wybór! Po montażu LPG Właściciel Ford Fusion 2.0 EcoBoost 240 KM 2017r będzie jeździł o połowę taniej!

Ten model doskonale współpracuje z instalacją LPG! W warsztacie LPG Energy Gaz Polska nasz zespół Ekspertów LPG wizlokrtoenie miał okazję montażu instalacji gazowej do Ford Fuiosn 2.0 EcoBoost 240 KM! Wymagający silnik 2.0 EcoBoost z bezpośrednim wtryskiem paliwa do montażu instalacji gazowej wymaga doświadczonego zespołu Ekspertów LPG! Bez wątpienia takich właśnie Ekspertów LPG znajdziecie w warsztacie LPG Energy Gaz Polska!

Energy Gaz Polska jest pionierem jeżeli chodzi o montaż instalacji gazowych do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa! Jako jeden z pierwszych warsztatów montowaliśmy instalacje LPG do silników EcoBoost, jeszcze w poprzedniej generacji modelu Mondeo MK4! Nasz zespół LPG, wykonywał montaże instalacji gazowej do tych skomplikowanych silników, kiedy na rynku mówiono, że gaz do bezpośredniego wtrysku nie ma sensu!

Setki aut typu Ford Fusion LPG 2.0 EcoBoost 240KM 2017r po montażu instalacji gazowej potwierdzają naszą wiedzę, renomę i doświadczenie w montażu instalacji gazowych. Fordy Fusion po montażu LPG są także u nas serwisowane i wiemy, że na instalacjach gazowych zamontowanych w Energy Gaz Polska pokonują setki tysięcy km bez awarii na LPG!

Jeżeli szukasz profesjonalnego warsztatu do montażu LPG w Warszawie, zapraszamy do Energy Gaz Polska na montaż i serwis instalacji LPG! Nasz warsztat auto-gaz znajdziesz w Warszawie Ostrobramska 38A!

Nasz profesjonalny zespół Ekspertów LPG dobierze dedykowaną instalację gazową do Twojego Ford Fusion 2.0 EcoBoost 240 KM 2017r a także dobierze LPG do innych modeli Forda, wykona profesjonalny montaż LPG oraz przeprowadzi strojenie auta w pełnym zakresie obrotów!

Strojenie auta po montażu LPG jest szczególnie ważne – tylko wtedy mamy pewność że auto po montażu LPG, będzie działać bez problemu! A w przypadku montażu LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa, ma to ogromne znaczenie, ponieważ trzeba także wyregulować dotrysk benzyny występujący podczas pracy auta na gazie po montażu LPG!

Dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska – Warszawa Ostrobramska 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 09-11-2020
➡️ Marka i model: Ford Fusion
➡️ Rok produkcji: 2017R
➡️ Silnik: 2.0 EcoBoost 240KM bezpośredni wtrysk
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 13L+PB
➡️ Przełącznik LPG: obok dźwigni otwierania maski
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 370 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,70 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 230 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 22 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORDA jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Ford Fusion LPG 2.0 EcoBoost 240KM 2017r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa

  1. Do fusiona 2.7 jakiś koszt instalacji ? I jaka butla wejdzie max największa w koło zapasowe ??? Nie wiem czy jest taka sama wnęka ja koło jak w 2.0 eb ale fajnie jakby chociaż tego gazu weszło 50 l 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!