Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Ford Mondeo MK4 2.0 EcoBoost 240KM  na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska!

Ford Mondeo MK4 2.0 EcoBoost 240KM na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska!Ford Mondeo MK4 2.0 EcoBoost 240KM na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska! Ford Mondeo 2.0 EcoBosst to doskonały wybór pod gaz! Silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa WYMAGA PROFESJONALNEGO montażu LPG i zespołu doświadczonych Ekspertów – dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska!

W Energy Gaz Polska Ford z LPG oraz silnik 2.0 EcoBoost 240 KM to żaden problem! Nasi Eksperci LPG od lat montują gaz do tych wymagających silników Forda! Jeżeli szukasz profesjonalnego warsztatu LPG i serwisu gazowego w Warszawie do montażu LPG do Forda Mondeo z silnikiem EcoBoost zapraszamy do Energy Gaz Polska! Nasz warsztat LGP to renoma, wiedza i doświadczenie w montażu LPG do Forda Mondeo MK4!

Nasz warsztat znajdziesz w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38A! Nasi Eksperci z przyjemnością dobiorą instalację LPG do Twojego auta, wykonają profesjonalny montaż gazu oraz przeprowadzą strojenie auta na LPG w pełnym zakresie obrotów! Dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska na montaż LPG w Warszawie na Ostrobramską 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 29-10-2020
➡️ Marka i model: Ford Mondeo
➡️ Rok produkcji: 2013R
➡️ Silnik: 2.0 EcoBoost 240KM bezpośredni wtrysk
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5200 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 12L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 13L+PB
➡️ Przełącznik LPG: obok dźwigni otwierania maski
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 420 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 260 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 20 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORDA jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Ford Mondeo MK4 2.0 EcoBoost 240KM na gaz LPG! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!