Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Hyundai IX35 1.6 GDI z LPG! Jak radzi sobie instalacja BRC SDI 2.0?

Hyundai IX35 1.6 GDI z LPG! Jak radzi sobie instalacja BRC SDI 2.0?Miejski SUV Hyundai IX35 1.6 GDI już z LPG! Dzięki instalacji gazowej Hyundai ix35 oszczędzi na każdym 1000 km aż 230 zł! Dodatkowo Hyundai IX35 z bezpośrednim wtryskiem paliwa pracuje w 100% na LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Hyundai ix35
Rok produkcji: 2012 rok
Silnik: 1.6 GDI 136 KM
Instalacja LPG: BRC SDI 2.0
Spalanie PB: 10 litrów
Spalanie LPG: 11 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 230 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 4900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 21 000 km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Hyundai ! http://www.egp.pl/lpg-do-hyundai

Pytacie Państwo co zamontować do Hyundai ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Hyundai ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej

Hyundai na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Hyundai zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Hyundai wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Hyundai i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Hyundai , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hyundai jak: Accent, Atos, Coupe, Elantra, Genesis, Getz, i10, i20, i30, i40, ix20, ix35, ix55,
Lantra, Matrix, Pony, Santa Fe, Sonata, Terracan, Tucson, Veloster

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Hyundai IX35 1.6 GDI z LPG! Jak radzi sobie instalacja BRC SDI 2.0?

  1. To jest chyba najświeższy filmik z autem produkowanym przez Kia Motors, więc tutaj zadam pytanie. Na stronie KME, znalazłem informację, że do silnika 2.0 t-gdi już jest możliwość montażu LPG w Kii Sorento. Czy ta instalacja będzie odpowiednia do Kii Stinger 2.0 i jaki jest ewentualny koszt takiej instalacji. Bardzo mnie to zastanawia, ponieważ jest to jedno z ciekawszych aut na rynku i co jest ważne, bardzo popularne w Ameryce. W przyszłym roku najprawdopodobniej czeka mnie zmiana auta i bardzo chciałbym uniknąć powrotu do auta z silnikiem wysokoprężnym, a oszczędności związane z użytkowaniem tzw. hybrydy mamy tylko poruszając się po terenach miejskich i oprócz infiniti Q50 z motorem 3.7 (tutaj kolejne pytanie, Infiniti zastąpiło legendarne 3.7 motorem 3.0t, czy do tych aut jest możliwość instalacji LPG?) nie znalazłem godnego następcy starzejącego się BMW 530i 190KW, gdzie licznik nieubłaganie odmierza kolejne kilometry (oczywiście na LPG).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!