Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jak 5 cylindrów pracuje na LPG? Volvo S60 2.4L 140KM już po montażu! JAK DUŻO ZAOSZCZĘDZI?

Jak 5 cylindrów pracuje na LPG? Volvo S60 2.4L 140KM już po montażu! JAK DUŻO ZAOSZCZĘDZI?Volvo z 5 cylindrowym silnikiem o mocy 140KM już na gazie! Sprawdź jak profesjonalny zespół Energy Gaz Polska dał sobie radę z Volvo. Oczywiście zapraszamy do subskrybowania kanału!

Parametry montażu w Energy Gaz Polska:
Marka i model: VOLVO S60
Silnik: 2.4 140KM
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 12L/100km
Spalanie LPG: 13L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 265zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 18 000km

Instalacja gazowa BRC SQ P&D wraz z montażem kosztuje 4900zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 18000 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Volvo! http://www.egp.pl/lpg-do-volvo

Pytacie Państwo co zamontować do Volvo? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Volvo! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej

Volvo na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Volvo zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Volvo wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Volvo i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Volvo, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Volvo jak: C30, C70, S40, S60, S70, S80, V40, V50, V60, V70, XC 60, XC 70, XC 90.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Jak 5 cylindrów pracuje na LPG? Volvo S60 2.4L 140KM już po montażu! JAK DUŻO ZAOSZCZĘDZI?

  1. To teraz mam dowód, że zawyżają państwo deklarowane zużycie gazu w prezentowanych autach. Mam takie volvo od ośmiu lat. Srednie zużycie gazu to 10.5 litra, tak jak podają użytkownicy na autocentrum. 13 to może spalić w zimie w mieście na krotkich odcinkach. Wg was ten silnik spala srednio 13, a wersja ponad 200 konna z turbo 15litrów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!