Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jak działa Chevrolet na GAZ??? - CHEVROLET CAPTIVA 3.2 230KM 2007r w Energy Gaz Polska

Jak działa Chevrolet na GAZ??? – CHEVROLET CAPTIVA 3.2 230KM 2007r w Energy Gaz PolskaCHEVROLET CAPTIVA z silnikiem 3.2 o mocy 230KM z 2007r teraz także z LPG dzięki Energy Gaz Polska. Instalacja BRC SQ P&D doskonale sprawdza się w tym samochodzie, obsługując pełną moc silnika i zapewniając maksymalną wydajność. Dodatkowo auto na każdym 1000km przejechanym na LPG oszczędza aż380zł! Chevrolet z LPG naprawdę to doskonałe rozwiązanie. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Chevrolet Captiva
Rok produkcji: 2007 rok
Silnik: 3.2 230KM
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 14 litrów
Spalanie LPG: 16 litrów
Oszczędność dzięki LPG: 380 zł / 1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4600 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 12 100 km

Chevrolet Captiva z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje jedynie 4600 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 12 100 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Chevroleta na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14 litrów , a LPG tylko 16 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 380 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 270 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Chevroleta! http://www.egp.pl/lpg-do-chevroleta.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Chevroleta? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Chevrolet! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Chevrolet na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Chevroleta zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Chevroleta wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Chevroleta i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Chevroleta, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Chevrolet TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Chevrolet w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Chevroleta jak: Astro, Aveo, Camaro, Captiva, Corvette, Cruze, Evanda, Impala,
Kalos, Lacetti, Matiz, Nubira, Silverado, Spark, Tahoe.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Jak działa Chevrolet na GAZ??? – CHEVROLET CAPTIVA 3.2 230KM 2007r w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!