Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jak VTEC sprawdza się przy LPG? Honda Accord 2.4 201KM 2013r na gaz! Montaż LPG w Energy Gaz Polska!

Jak VTEC sprawdza się przy LPG? Honda Accord 2.4 201KM 2013r na gaz! Montaż LPG w Energy Gaz Polska!Jak VTEC sprawdza się przy LPG? Honda Accord 2.4VTEC 201 KM 2013r na gaz LPG! Silnik VTEC z LPG w akcji! Montaż LPG do Hondy Accord to nie lada wyczyn! VTEC na gaz LPG w Hondzie Accord dobrze działa z gazem ale tylko profesjonalny zespół może poprawnie założyć LPG! Dla nas DUMĄ a dla naszych Klientów gwarancją dobrej jakości jest zespół najlepszych specjalistów w branży LPG!

A montaż LPG do Hondy to wybór doskonały! Silniki są wręcz pancerne i z LPG współpracują doskonale! Ważny jest oczywiście wybór renomowanego warsztatu! Bo tylko taki, wykona poprawnie montaż instalacji gazowej do Hondy!

Bo pomimo, że Honda do gazu nadaje się doskonale, to i tak wymaga wiedzy i doświadczenia renomowanego warsztatu LPG, do montażu instalacji gazowej! Tylko wtedy, Honda na gaz, da prawdziwą radość i przyjemność z jazdy na LPG oraz powoli jeździć właścicielowi o połowę taniej dzięki instalacji gazowej!

A w Energy Gaz Polska na Honda znamy się jak nikt! Po prostu kochamy te auta i uwielbiamy montować do nich LPG! Dlatego jeżeli szukasz renomowanego warsztatu LPG do montażu instalacji gazowej w Warszawie – zapraszamy do Energy Gaz Polska!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 27-04-2021
➡️ Marka i model: Honda Accord
➡️ Rok produkcji: 2013r
➡️ Silnik: 2.4 201KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3400 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 12L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 13L
➡️ Przełącznik LPG: W widocznym miejscu przy prawej nodze kierowcy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 48L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 300 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,40 zł, PB 5,37 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 310 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 11 000 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli HONDA jak: Accord, City, Civic, Concerto, CR-V, CRX, CR-Z, Element, FR-V, HR-V, Insight, Integra, Jazz, Legend, Logo, Odyssey, Pilot, Prelude, S2000, Shuttle, Stream .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Jak VTEC sprawdza się przy LPG? Honda Accord 2.4 201KM 2013r na gaz! Montaż LPG w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!