Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska

Jaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz PolskaJaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG!
Fiat Tipo to auto chętnie wybierane do flot TAXI/UBER bo jest niezawodne i mało pali. A do tego Fiat Tipo z LPG współpracuje doskonale! Instalacja gazowa do tego auta kosztuje niewiele i zwraca się błyskawicznie!

Fiat Tipo 1.4 120 KM 2020 r na gaz LPG! Jaki silnik wybrać pod gaz? Montaż LPG w Energy Gaz Polska! Fiat Tipo 1.4 120 KM 2020 r to doskonały wybór do montażu LPG! Silniki w technologi pośredniego wtrysku paliwa oraz niska cena zakupu sprawiają że jest to niezwykle chętnie wybierane nowe auto pod montaż LPG! A jeżeli dodamy do tego piękny wygląd to w połączeniu z instalacją LPG mamy auto idealne!

Nasz profesjonalny zespół dobierze dedykowaną instalację LPG do Twojego Fiata Tipo, wykona profesjonalny montaż LPG a także przeprowadzi strojenie w pełnym zakresie obrotów!
Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać na LPG już dziś zadzwoń, napisz lub przyjedź do Energy Gaz Polska i skorzystaj z fachowej wiedzy Ekspertów LPG!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 25.01.2021
➡️ Marka i model: Fiat Tipo
➡️ Rok produkcji: 2020
➡️ Silnik: 1.4 120 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L
➡️ Przełącznik LPG: w wolnej zaślepce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 500 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.0 , PB 5.0
➡️ Oszczędność / 1000km: 190zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 16 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Jaki silnik jest dobry pod gaz? Fiat Tipo 1.4 120KM 2020r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!