Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jazda próbna testowa. TEST LPG Jeep Grand Cherokee 5.7L 364KM 2017R na gaz BRC w ENERGY GAZ POLSKA!

Jazda próbna testowa. TEST LPG Jeep Grand Cherokee 5.7L 364KM 2017R na gaz BRC w ENERGY GAZ POLSKA!Jazda próbna testowa. TEST LPG Jeep Grand Cherokee 5.7L 364KM 2017R na gaz BRC w ENERGY GAZ POLSKA! WOW! Co za jazda! Dzisiaj testujemy Jeepa Grand Cherokee po montażu instalacji gazowej. Jak przyśpiesza? Jakie jest minimalne spalanie? Jaką instalację założyliśmy? To i wiele więcej dowiecie się z materiału video!

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 23.03.20.
➡️ Marka i model: JEEP GRAND CHEROKEE
➡️ Rok produkcji: 2017R
➡️ Silnik: 5.7 364KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 6700 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: w pobliżu kierownicy
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.5 , PB 3.8
➡️ Oszczędność / 1000km: 380 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 17 800km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do JEEPA! http://www.egp.pl/lpg-do-jeepa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do JEEPA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki JEEP! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

JEEP na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do JEEPA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do JEEPA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do JEEPA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego JEEPA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

JEEP TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie JEEP w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli JEEPA jak: Cherokee, Commander, Compass, Grand Cherokee, Liberty, Patriot, Renegade, Wrangler.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska.

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Jazda próbna testowa. TEST LPG Jeep Grand Cherokee 5.7L 364KM 2017R na gaz BRC w ENERGY GAZ POLSKA!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!