Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jazda próbna testowa: Test LPG Opel Astra z 1.8 125KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC

Jazda próbna testowa: Test LPG Opel Astra z 1.8 125KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRCOpel Astra H to auto niezawodne i praktyczne! LPG dodaje do Opla jeszcze jedną cechę – oszczędną ekspolatacje!!! BRC montowane w Energy Gaz Polska to: pewna oszczędność 210zł/1 tys. km, czysty zysk, zwrot ceny 2900zł dzięki LPG po przejechaniu 13 tys. km na gazie! Eksperci LPG Energy Gaz Polska zapraszają do skorzystania z usług Firmy! Zapytaj o montaż LPG w swoim aucie już dziś 22 810 00 90! Od dziś Właściciel Opla na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 10 litrów/100km, a LPG tylko 12 litrów na 1000km co przyniesie Właścicielowi 250 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 60 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 430 kilometrów!

Instalacja gazowa BRC SQ 32 wraz z montażem kosztuje 2900zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 12000 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Opla! http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Opla? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Opel! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Opel na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Opla zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Opla wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Opla i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Opla, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Opel TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Opel w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Opla jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Jazda próbna testowa: Test LPG Opel Astra z 1.8 125KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC

  1. Witam.
    Może to nie temat pod tym filmem ale jest najnowszy:)
    Super, że robicie instalacje w samochodach przede wszystkim w bezpośrednim punktem paliwa.
    Mam takie pytanie odnośnie tych silników a konkretnie jak wygląda montaż instalacji gazowej u Was tzn czas i mniej więcej koszt w samochodzie Lexus IS 250 np z roku 2010, lub Audi A5 3,2 FSI? a jeszcze temat Jaguara XF z silnikiem 4,2 jak wygląda. Planuję kupić któreś z tych aut i nie ukrywam, że wybór padnie na tego gdzie instalacja gazowa będzie najbardziej opłacalna:)
    Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!