Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
JAZDA TESTOWA! JEEP Grand Cherokee 5.7L HEMI 340KM z 2017r! AMERYKAŃSKI TERENOWY BULDOŻER na LPG!

JAZDA TESTOWA! JEEP Grand Cherokee 5.7L HEMI 340KM z 2017r! AMERYKAŃSKI TERENOWY BULDOŻER na LPG!JAZDA TESTOWA! JEEP Grand Cherokee 5.7L HEMI 340KM z 2017r! AMERYKAŃSKI TERENOWY BULDOŻER na LPG! Potężny i amerykański Jeep Grand Cherokee z 5.7 V8 w Energy Gaz Polska! Auto spala nawet 18 litrów PB/100km. Po montażu LPG w Energy Gaz Polska Klient zyskuje około 420 zł na 1 tys. km! Od dziś Właściciel Jeepa na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18 litrów/100km, a LPG tylko 20 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi około 400 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km!

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 07.05.20.
➡️ Marka i model: JEEP Grand Cherokee
➡️ Rok produkcji: 2017
➡️ Silnik: 5.7 340KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC Sequent P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG?: 6700 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: na panelu w pobliżu kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 87L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG :350 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.6 , PB 4.00
➡️ Oszczędność / 1000km: 420 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 900km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Jeepa! http://www.egp.pl/lpg-do-jeepa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Jeepa? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Jeep! https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

Jeep na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Jeepa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Jeepa wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Jeepa i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Jeepa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Jeepa jak: Cherokee, Commander, Compass, Grand Cherokee, Liberty, Patriot, Renegade, Wrangler.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!