Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jedyne BMW 640i GT G32 jeździ taniej na LPG po montażu instalacji gazowej w Abart Auto&Gaz Wrocław

Jedyne BMW 640i GT G32 jeździ taniej na LPG po montażu instalacji gazowej w Abart Auto&Gaz WrocławPierwsze na świecie BMW 640i Gran Tourismo G32 z silnikiem B58 B30 jeździ taniej i szybciej po chiptuningu i montażu instalacji gazowej w @Abart Auto&Gaz
BMW 640i GT G32 nie dość, że szybsze to jeszcze jeździ o połowę taniej po montażu instalacji gazowej i CHIP-tuningu na 430KM. Przed przyjazdem do Abart Auto & Gaz Serwis silnik B58 B30 w BMW 640i GT osiągał moc 353 KM (510 Nm) i spalał 15l benzyny na 100km. A po wyjeździe z firmy Abart Sp. z o.o. ma 430 KM (665 Nm) i spala 16l LPG + 1,5l benzyny, dzięki czemu jest szybsze i jeździ prawie o połowę taniej.

Marka i model: BMW 640i Gran Tourismo G32
Rok produkcji: 2018
Pojemność i moc silnika: 2998 ccm, 250 kW (340KM) – 315 kW (429 KM)
Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 81778 km
Instalacja gazowa: KME Nevo Sky Direct
Zbiornik LPG: cylindryczny 70 litrów
Zasięg na gazie: 400-500 km
Zwrot z inwestycji: po 23 000 km
Wycena instalacji gazowej:
https://www.abart.com.pl/sprawdz-cene

Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
​@Abart Auto&Gaz
www.abart.com.pl
https://www.facebook.com/AbartAutoGaz

Historia firmy Abart sięga początku roku 1995 kiedy to aktualni członkowie zarządu założyli spółkę Abart s.c. i uruchomili mały warsztat montujący instalacje gazowe we Wrocławiu przy ulicy Warsztatowej 7. Wspólnicy dokonali samodzielnie pierwszej przeróbki samochodu na autogaz 30 marca 1995 roku. Pierwszym przerobionym na autogaz samochodem był popularny wtedy Polonez.

Dzięki dobrej jakości montażu instalacji gazowych i odpowiedniemu doborowi instalacji gazowych BRC i Lovato firma Abart autogaz szybko przejęła znaczną część wrocławskiego runku samochodowych instalacji gazowych. Po miesiącu zostali zatrudnieni i przeszkoleni pierwsi pracownicy – monterzy instalacji gazowych. Po kilku miesiącach działalności dokonano pierwszej przeróbki na autogaz samochodu z wtryskiem benzyny, co w tamtych czasach było bardzo znacznym skokiem technologicznym.

Szybki rozwój techniczny i uznanie wśród klientów spowodowały konieczność przeprowadzki do większego warsztatu montującego instalacje gazowe. Wybór padł na pomieszczenia na terenie Ośrodka Szkolenia Kierowców PZMot we Wrocławiu, Na Niskich Łąkach 6. Tam właśnie firma Abart autogaz poczyniła szybkie postępy i po roku działalności stała się największą firmą przerabiającą samochody na autogaz we Wrocławiu. Firma zaczęła obsługiwać klientów z całego Dolnego Śląska, m.in. z Kłodzka, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry. Do firmy przyjeżdżali również klienci z dalej oddalonych miast czyli Opola, Łodzi czy Poznania.

Na przełomie roku 1999 i 2000 firma rozpoczęła ekspancję na rynek wschodni o otworzyła warsztat montujący instalacje gazowe w stolicji Rosji Moskwie. Niestety jak się później okazało, było to zbyt wcześnie i instalacje gazowe proponowane przez naszą firmę były wtedy zbyt nowatorskie i za drogie na temten rynek.

Kolejnym znaczącym krokiem w historii firmy Abart Autogaz było otwarcie wiosną 2004 roku oddziału w Legnicy przy ulicy Borsuczej. W kolejnym roku został otwarty następny oddział montujący samochodowe instalacje gazowe w Opolu przy ulicy Oleskiej. W tym samym roku firma zmieniła osobowość prawną na Sp. z o.o. Rok ten był przełomowy również dlatego, że firma zaczęła jako podwykonawca montować instalacje gazowe na terenie Niemiec.

W międzyczasie po 11-stu latach działalności Abart zmienił siedzibę główną przenosząc się do budynku położonego we Wrocławiu przy ulicy Krzemienieckiej 5. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z niemieckimi firmami i zapoznaniu się ze specyfiką rynku zarząd firmy postanowił rozwijać działalność na tamtym rynku.

W 2006 roku została założona w Leverkusen spółka Abart GmbH, która prężnie działa na rynku samochodowych instalacji gazowych na terenie Niemiec. Posiadałą już 3 oddziały (Leverkusen, Regensburg i Hamburg), a instalacje są tam montowane przez doświadczonych pracowników z Polski, którzy dzięki bardzo wysokim wymaganiom niemieckich klientów stale podnosili swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogli jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę również w Polsce. W związku z zaangażowaniem się w pracę za zachodnią granicą naszego kraju podjęto decyzję o zamknięciu polskich oddziałów firmy i dalszym prowadzeniu działalności tylko w siedzibie głównej we Wrocławiu przy ulicy Krzemienieckiej 5.

Kolejne lata działalności i rozwój firmy pozwoliły wprowadzić jeszcze nowsze technologie. W 2007 roku zamontowano drugą w Polsce instalację wtrysku gazu do samochodu z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Instalacja BRC Sequent Direct Injection została zamontowana w Volkswagenie Golfie V 2,0 FSI zakupionym specjalnie do tego celu. Po roku testowania i przebadaniu samochodu pod względem emisji spalin w niemieckim TÜV wprowadzono ją do oferty. Dzięki tej instalacji gazowej firma poszerzyła paletę silników, które można skutecznie przerobić na autogaz.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Jedyne BMW 640i GT G32 jeździ taniej na LPG po montażu instalacji gazowej w Abart Auto&Gaz Wrocław

Dodaj komentarz

Zadzwoń!