Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
JUŻ JEST! Audi A4 1.8T TFSI 160KM 2009r z LPG w Energy Gaz Polska na auto gaz KME SKY DIRECT

JUŻ JEST! Audi A4 1.8T TFSI 160KM 2009r z LPG w Energy Gaz Polska na auto gaz KME SKY DIRECTPo raz kolejny zagazowaliśmy AUDI A4 1.8T z bezpośrednim wtryskiem paliwa w Energy Gaz Polska. Przy spalaniu 11L/PB oraz 12L/LPG + niewielki dotrysk paliwa, właściciel Audi może cieszyć się oszczędnościami na poziomie 260zł na każdym 1000km przejechanym na LPG. Dodatkowo auto w pełni zachowało swoje właściwości, nie odnotowując ubytku mocy czy spadku komfortu jazdy. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Audi A4
Rok produkcji: 2009 rok
Silnik: 1.8T 160KM
Instalacja LPG: KME SKY DIRECT
Spalanie PB: 11 litrów
Spalanie LPG: 12 litrów LPG + PB
Oszczędność dzięki LPG: 340 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 4900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 18 800 km

Audi A4 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME SKY DIRECT kosztuje jedynie 4900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 18 800 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Audi na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11 litrów, a LPG tylko 12 litrów LPG + PB co przyniesie Właścicielowi 260 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 50 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 350 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Audi! http://www.egp.pl/lpg-do-audi.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Audi? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Audi! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Audi na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Audi zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Audi wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Audi i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Audi, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Audi TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Audi w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Audi jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A8, S3, S4, S5, S6, S8, Q3, Q5, Q7, RS4, RS5, RS6, TT.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “JUŻ JEST! Audi A4 1.8T TFSI 160KM 2009r z LPG w Energy Gaz Polska na auto gaz KME SKY DIRECT

  1. Silnik jest istotny. Ja zakładałem Romano instalacje do silnika CDHB. Spalam 12 kg/100km. Na 1000 km tankuje za 210zl. Polecam świece do LPG. Zwykle siadają i nie obędzie się bez wymiany cewek zapłonowych i wtrysków po paru latach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!