Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
JUŻ JEST! Mercedes CLS63 6.2 515KM 2007r w LPG w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&D

JUŻ JEST! Mercedes CLS63 6.2 515KM 2007r w LPG w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&DLuksusowy i sportowy Mercedes CLS63 6.2 515 KM już z LPG! Mercedes CLS na gaz to doskonałe rozwiązanie! Komfort i luksus wraz z ekonomią to cechy Mercedesa CLS w gazie! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: MERCEDES CLS
Rok produkcji: 2007
Silnik: 6.2 515KM
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 22L/100km
Spalanie LPG: 25L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 600zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 6400zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 10600km

MERCEDES CLS z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje 6400zł i dzięki LPG wystarczy tylko 10600km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel MERCEDESA na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 22L/100km, a LPG 25L/100km co przyniesie Właścicielowi 600zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 72 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 300km!

Pytacie Państwo co zamontować do MERCEDESA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MERCEDES! https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

MERCEDES na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MERCEDES zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MERCEDES wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MERCEDES i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MERCEDES, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MERCEDES TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MERCEDES w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MERCEDES jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “JUŻ JEST! Mercedes CLS63 6.2 515KM 2007r w LPG w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&D

Dodaj komentarz

Zadzwoń!