Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Klasyk wśród klasyków LPG - Vw Passat B5 1.8T z instalacją gazową BRC Sequent 32 z Abart Wrocław

Klasyk wśród klasyków LPG – Vw Passat B5 1.8T z instalacją gazową BRC Sequent 32 z Abart Wrocław17-letni Passerati 1.8 Turbo przeszedł na właściwą stronę mocy po montażu instalacji gazowej BRC Sequent 32. Dzięki konwersji na zasilanie LPG właściciel Volkswagena Passata 1.8 Turbo zaoszczędzi 2500 zł na każdych 10 000 km przejechanych na gazie. Silnik przedstawionego Passata B5 wyposażony w turbosprężarkę idealnie pracuje gazie dzięki doświadczeniu monterów firmy abart jak również dzięki perfekcyjnemu dostrojeniu instalacji podczas jazdy.

Marka i model: Volkswagen Passat B5 lift 1.8T
Rok produkcji: 2003
Pojemność i moc silnika: 1781 ccm, 110 kW/150 KM
Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 183020
Instalacja gazowa: BRC Sequent 32
Zbiornik LPG: toroidalny 55 litrów
Zasięg na gazie: 400 km
Zwrot z inwestycji: 12500 km
Wycena instalacji gazowej:
https://www.abart.com.pl/sprawdz-cene

Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
abart.pl

Instalacja gazowa Sequent 32 firmy BRC jest najnowszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów z silnikami zasilanymi pośrednim wtryskiem benzyny.

Instalacja została wprowadzona na rynek w 2014 roku. Powstała w wyniku ewolucji znanego od ponad 10 lat systemu BRC Sequent 24 zachowując jego główne cechy tj. spójne komponenty, prostotę montażu i programowania. Do jego programowania stosuje się nowy program diagnostyczny BRC Calibrations Tools. W BRC Sequent 32 zastosowano nowy sterownik wraz z szeregiem unowocześnień systemowych takich jak obsługa silników z funkcją Start&Stop i unikatowy system dotrysku benzyny w górnych zakresach obciążęń silnika pozwalający skutecznie zabezpieczyć gniazda zaworowe silników, które mają z tym problem. Rozwiązanie te pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji jak i ochronę silników z miękkimi gniazdami zaworowymi. Tak jak w innych systemach z rodziny BRC Sequent, wtrysk LPG następuje w kolektorze ssącym, dokładnie tak jak wtrysk benzyny. Instalacje gazowe BRC Sequent 32 są uniwersalne i można je zastosować do wszystkich silników benzynowych 2,3 i 4 cylindrowych: wolnossących o mocy do 150 kW i doładowanych o mocy maksymalnej do 200 kW. System został stworzony do współpracy z nowoczesnymi silnikami spełniającymi normy spalin EURO 6. W tym celu stworzono specjalną wersję z podłączeniem do systemy OBD. Do silników od 5 do 8 cylindrów proponowana jest instalacja gazowa BRC Sequent Plug & Drive (P&D).

Chcesz wiedzieć ile kosztuje instalacja BRC Sequent 32 do Twojego samochodu? Wyceń online

Wszystkie elementy wchodzące w skład tych instalacji posiadają certyfikat zgodności z regulaminem ONZ R67-01 i są kompletowane zgodnie z wytycznymi homologacji R115 obowiązującej już w Norwegii i Niemczech. Każda z nich spełnia wszystkie obowiązujące funkcje bezpieczeństwa takie jak odłączenie zasilania elektrozaworów LPG w przypadku zaniku obrotów silnika, dzięki której autogaz LPG nie możę wydostać się ze zbiornika gazu w niekontrolowany sposób. Funkcja ta zapewnia bezpieczeństwo parkowania w garażach podziemnych, ale przestarzałe polskie prawo budowlane nie chce się dostosować do obowiązujących od 2001 roku zabezpieczeń i nadal zabrania prakowania ekologicznych samochodów w przestarzałych podziemnych parkingach.Instalacja gazowa BRC Sequent 32 posiada homologację wszystkich elementów zgodną z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa (E..67R-01) oraz dyrektywami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej (2004/104/WE). Wszystkie podzespoły tej instalacji gazowej są zaprojektowane, wyprodukowane i gwarantowane przez jednego producenta czyli włoską firmę M.T.M. – właściciela marki BRC. Ta cecha pozwala w przyszłości na sprawne i bezproblemowe serwisowanie jej na terenie Polski jak i innych państw Europy.
Instalacje gazowe BRC Sequent 32 są systemem typu szeregowego lub master & slave. Ilość gazu wtryskiwana do każdego cylindra jest liczona na podstawie czasu otwarcia wtryskiwaczy wyliczanych przez sterownik silnika, które są przekształcane na czasy wtrysku dla gazu, uwzględniając również jego ciśnienie i temperaturę.
Instalacje gazowe BRC Sequent 32 przystępują w ten sposób do regulacji spalania gazu, utrzymując niezmienione strategie kontroli sterownika silnika, wykonując w rzeczywistym czasie optymalizację ilości paliwa w celu uzyskania spalania idealnego również z punktu widzenia zanieczyszczenia środowiska niezależnie od warunków zewnętrznych (temperatura i.t.d.) i kaloryczności paliwa.
Instalacje gazowe BRC Sequent 32 kontrolują wszystkie etapy funkcjonowania silnika, od minimum aż po najbardziej skrajne stany przejściowe jego pracy, utrzymując w każdym z nich strategie instalacji oryginalnej. W ten sposób uzyskuje się zawsze maksymalny poziom kompatybilności z każdym typem napędu i utrzymuje się zasadniczo nie zmieniona diagnostyka kontroli silnika przewidziana przez producenta.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Klasyk wśród klasyków LPG – Vw Passat B5 1.8T z instalacją gazową BRC Sequent 32 z Abart Wrocław

Dodaj komentarz

Zadzwoń!