Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
LANCER NA GAZ!  Mitshubishi Lancer 1.8 143KM na auto gaz LPG w Energy Gaz Polska

LANCER NA GAZ! Mitshubishi Lancer 1.8 143KM na auto gaz LPG w Energy Gaz Polska

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689NIEZNISZCZALNE MITSUBISHI o sportowej sylwetce już z LPG! Mitsubishi Lancer na gaz to doskonałe rozwiązanie! 143 KM mocy zasilane LPG w Mitsubishi Lancer sprawdza się doskonale! Brak utraty mocy i doskonałe przyspieszenie! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: MITSUBISHI LANCER
Rok produkcji: 2008 rok
Silnik: 1.8 143KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 9 litrów
Spalanie LPG: 10 litrów
Oszczędność dzięki LPG: 250 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11600 km

MITSUBISHI LANCER z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11600 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel MITSUBISHI na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów, a LPG tylko 10 litrów co przyniesie Właścicielowi 250 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 440 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MITSUBISHI ! http://www.egp.pl/lpg-do-mitsubishi.htm

Pytacie Państwo co zamontować do MITSUBISHI ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MITSUBISHI ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

MITSUBISHI na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MITSUBISHI zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MITSUBISHI wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MITSUBISHI i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MITSUBISHI , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MITSUBISHI TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MITSUBISHI w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MITSUBISHI jak: ASX, Carisma, Colt, Eclipse, Galant, Grandis, L200, Lancer,
Outlander, Pajero, Sigma, Space Runner, Space Star, Space Wagon

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

5 thoughts on “LANCER NA GAZ! Mitshubishi Lancer 1.8 143KM na auto gaz LPG w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!