Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
LPG do bezpośredniego wtrysku! Różnice, budowa, zasada działania!

LPG do bezpośredniego wtrysku! Różnice, budowa, zasada działania!Drodzy Państwo! Pamiętajcie! Montaż LPG do bezpośredniego wtrysku wymaga: dedykowanej instalacji LPG, wiedzy, renomy, fachu i doświadczenia Montera LPG! Ekspert LPG wyjaśnia zasadę działania, budowę instalacji gazowej do auta z bezpośrednim wtryskiem paliwa: FSI, TFSI, DISI, TSI, GDI, DIT oraz jej różnice w porównaniu z systemami LPG do wtrysku pośredniego! Przy wyborze instalacji LPG do bezpośredniego wtrysku najważniejszy jest kod silnika! To on definiuje czy jesteśmy w stanie dobrać dedykowaną LPG precyzyjnie do danego modelu samochodu! System Landi Renzo Direct jest najnowocześniejszym systemem LPG dla silników FSI, TFSI, DISI, GDI, DIT opracowany specjalnie do modelu Twojego samochodu! Energy Gaz Polska od lat szkoli, doskonali się w montażu LPG do bezpośredniego wtrysku stanowiąc pewne i sprawdzone miejscem montażu gazu do TFSI, TSI, FSI, DISI, DIT. Zaufaj doświadczeniu Ekspertów LPG, tu jakość montażu broni się sympatią Klientów! http://www.egp.pl/lpg-do-bezposredniego-wtrysku.htm

Czy silnik z bezpośrednim wtryskiem benzyny może iść w parze z instalacją LPG? Oczywiście! 🙂 Volkswagen Touran 1.6 FSI 2003r z LPG Landi Renzo Omegas Direct jest tego najlepszym przykładem! Zobacz na naszej stronie http://www.egp.pl/lpg-do-bezposredniego-wtrysku.htm w których samochodach można zamontować instalację LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem! Już dziś zapisz się na montaż! tel.: (22) 810 00 90

Energy Gaz Polska prezentuje realizacje z montażu LPG BRC, Landi Renzo, Lovato, PRINS, Vialle, Kme, Stag, Zavoli do Volkswagena. Energy Gaz Polska dedykuje do silników Volkswagena instalacje gazowe IV, V, VI generacji. Volkswagen po zamontowaniu auto-gazu spala średnio ok. 10-15% więcej LPG od benzyny co daje na dziś przy obecnych cenach paliw niesamowite oszczędności! Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż niebagatelne kilka – kilkanaście tysięcy złotych w ciągu jednego roku? Wystarczy zamontować LPG do rodzinnego czy firmowego samochodu!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Volkswagena jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Volkswagena! http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Volkswagen na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Volkswagena zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Volkswagena wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Volkswagena? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Volkswagena, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Volkswagen! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska! Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Volkswagen TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Volkswagen w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG do bezpośredniego wtrysku jest na najwyższym poziomie! Bezpośredni wtrysk na LPG to gwarancja ogromnych oszczędności!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “LPG do bezpośredniego wtrysku! Różnice, budowa, zasada działania!

  1. Szanowna Pani. Bardzo proszę dać się wypowiedzieć ekspertowi, czy monterowi gdyż parafrazowanie i powtarzanie nie jest żadną wiedzą. Niestety dla laika z tego filmu nic nie wynika (ja również jestem laikiem). Jeśli chcecie Państwo robić filmy "edukacyjne" niech tam się znajdują informacje. Jedyna informacja jaka została zawarta to indywidualne dobieranie instalacji pod konkretny silnik 🙂 Jeśli chodzi o mieszankę, szanowna Pani, 85% LPG i 15% benzyny. Koniec, kropka. Nie 10-15% benzyny, tylko 15% 🙂 Stechiometria, jeśli mówi to coś Pani to niestety nie pozwala na błędy rzędu 5% (przy nowoczesnych silnikach).

    Proszę mnie poprawić jeśli mam nieaktualna wiedzę, gdyż moje wypowiedzi będą zawierały zdania twierdzące jak i pytające.
    Instalacja IV Generacji wykorzystuje komputer silnika, czy własny? – Podaż gazy w formie lotnej
    Instalacja V generacji wykorzystuje komputer silnika, czy własny? – Podaż gazu w formie ciekłej (czy może być stosowana w silnikach z wtryskiem bezpośrednim?)
    Instalacja VI generacji wykorzystuje komputer silnika i dedykowana jest tylko do silników z wtryskiem bezpośrednim?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!