Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
LPG do TSI, FSI, TFSI, GDI, DIT, DISI! Fakty i mity! :)

LPG do TSI, FSI, TFSI, GDI, DIT, DISI! Fakty i mity! :)Silnik z bezpośrednim wtryskiem benzynowym nie stanowi żadnego problemu! Przed Wami montaż instalacji LPG – Lovato Direct w Hyundai IX 35 z silnikiem 1.6 GDI! Energy Gaz Polska prezentuje realizacje z montażu LPG BRC, Landi Renzo, Lovato, PRINS, Vialle, Kme, Stag, Zavoli do Hyundai. Energy Gaz Polska dedykuje do silników Hyundai instalacje gazowe IV, V, VI generacji. Hyundai po zamontowaniu auto-gazu spala średnio ok. 10-15% więcej LPG od benzyny co daje na dziś przy obecnych cenach paliw niesamowite oszczędności! Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż niebagatelne kilka – kilkanaście tysięcy złotych w ciągu jednego roku? Wystarczy zamontować LPG do rodzinnego czy firmowego samochodu! Przy wyborze instalacji LPG do bezpośredniego wtrysku najważniejszy jest kod silnika! To on definiuje czy jesteśmy w stanie dobrać dedykowaną LPG precyzyjnie do danego modelu samochodu! System Lovato Direct jest najnowocześniejszym systemem LPG dla silników FSI, TFSI, DISI, GDI, DIT opracowany specjalnie do modelu Twojego samochodu! Energy Gaz Polska od lat szkoli, doskonali się w montażu LPG do bezpośredniego wtrysku stanowiąc pewne i sprawdzone miejscem montażu gazu do TFSI, TSI, FSI, DISI, DIT. Zaufaj doświadczeniu Ekspertów LPG, tu jakość montażu broni się sympatią Klientów! http://www.egp.pl/lpg-do-bezposredniego-wtrysku.htm

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hyundaia jak: Accent, Atos, Coupe, Elantra, Genesis, Getz, i10, i20, i30, i40, ix20, ix35, ix55, Lantra, Matrix, Pony, Santa Fe, Sonata, Terracan, Tucson, Veloster!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Hyundaia! http://www.egp.pl/lpg-do-hyundai.htm

Hyundai na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Hyundai zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Hyundai wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Hyundai? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Hyundai, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Hyundai! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Hyundai TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Hyundai w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG do bezpośredniego wtrysku jest na najwyższym poziomie! Bezpośredni wtrysk na LPG to gwarancja ogromnych oszczędności!

Pytacie Państwo co zamontować do Hyundaia? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska! Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

20 thoughts on “LPG do TSI, FSI, TFSI, GDI, DIT, DISI! Fakty i mity! :)

 1. W 2017 r. zakupiliśmy cztery nowe focusy z salonu Auto Watin – Autoryzowany dealer marki Ford ul. Obornicka 4.
  Auta zostały wyposażone w nową instalację gazową firmy Prins Autogaz Sp z o.o. którą zachwalał nam handlowiec salonu przy sprzedaży aut.
  Odebraliśmy więc nowe auta od dealera wraz z zamontowaną już instalacją gazową, która ma gwarancję do 07/2020 lub 150k kilometrów.
  Niestety jak szybko się okazało, wszystkie zapewnienia osoby reprezentującej salon oraz gwarancje producenta nowych instalacji gazowych możemy potraktować w sposób, jak gdybyśmy kupowali 10-letnie auto z instalacją gazową, bez gwarancji.
  Proszę sobie wyobrazić, że od nowości auta są na serwisie minimum raz w miesiącu z uwagi na problemy z instalacja gazową.
  Za każdy serwis musimy płacić około 1300 zł, ponieważ firman PRINS http://www.prinsautogaz.pl/ wystawia opinie, która mówi o tym, że przyczyną usterki jest słaba mieszanka tankowanego gazu…
  Oczywiście nie jest to prawda, ponieważ tankujemy na renomowanych ogólnodostępnych stacjach paliwowych. Auta są użytkowane w działalności gospodarczej i nie możemy sobie pozwolić na stałe usterki oraz wzrost nieprzewidzianych kosztów, nie po to kupuje się produkty z gwarancją.
  Zwracam się do wspólników spółki, Pana Sebastiana Bartczaka oraz Pani Bereniki Dalaszewskiej o zainteresowanie sprawą, ponieważ głęboko wierzę, że nasz przypadek to efekt niedopatrzenia pracowników, a nie złych intencji. Ufam również że po moim apelu skontaktuje się z nami osoba, która będzie w stanie rozwiązać bolączki instalacji gazowych bez dodatkowych kosztów oraz przywróci wiarę w dobre imie firmy.
  Jednak na ten moment, ostrzegam wszystkich zainteresowanych instalacją gazową tej marki! Nie warto!

 2. Dlaczego zastąpili konstrukcje zwykle 16 zaworowe jakimś badziewiem tsi i fsi. Monopol i tyle. Dlatego jeżdżę starym audi a6 2.6 v6 i 650 tys km w tym 320.na gazie a ile wy zrobicie tymi wynalazkami? ??? Dbam o moją maszynę i do miliona dobije.

 3. O Jezu Szefowo. Ma Pani bardzo dobrych fachowców. Profesjonalizm podejścia do instalacji LPG i fachowców będzie jeszcze bardziej profesjonalny gdy zwracać się będzie Pani do nich profesjonalnie a nie "Piotruś"

 4. U mnie w Mondeo 1.5 16V siedzi od kilku miesięcy BRC SDI 2.0. Spalanie naprawdę wygląda nieźle. I już niedługo koszt montażu się zwróci, a auto nic nie straciło na swojej mocy i dynamice

Dodaj komentarz

Zadzwoń!