Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
#LPGLIFE Jak prawidłowo ustawić dotrysk benzyny W instalacji LPG?

#LPGLIFE Jak prawidłowo ustawić dotrysk benzyny W instalacji LPG?Film Pokazuje jakie są możliwości oraz jak prawidłowo ustawić dotrysk benzyny w instalacji lpg w celu ochrony zaworów. Omawiam możliwości konfiguracyjne oraz pokazuję ograniczenia wynikające z minimalnego czasu otwarcia wtryskiwacza benzynowego. Błąd w ustawieniach może mieć niestety skutki odwrotne od zamierzonych więc szczególnie istotne jest aby zwracać uwagę na to jak ten właśnie parmetr jest ustwiony.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

13 thoughts on “#LPGLIFE Jak prawidłowo ustawić dotrysk benzyny W instalacji LPG?

  1. Świetny filmik. Miło się Pana słucha.
    Co Pan sądzi o dotrysk benzyny z całym zakresie obrotów. Silnik v8 4.2 310KM.Ustawienia zapotrzebowanie od 7ms dotrysk 2ms. Dzięki za odpowiedź.

  2. Jaki sterownik wybrać do Hyundai i30 1.4 2013 , zastanawiam się między podstawowym Gofast , a qbox plus .
    Gbox plus posiada komunikację obd , czy jest to potrzebne w tym modelu auta , czy zwykły Gofast wystarczy ?

  3. A jak ustawić dotrysk benzyny w stag 200 gofast w zafira b 1.8 140km 2010r. Bo ostanio niby autoryzowany stag gazownik całkowicie mi wyłączył dotrysk benzyny i truł że muszę lubryfikacje założyć. Po jego ustawieniach mapę gazu ustawiłem na bardziej bogatą aż przelewa gazu. Jak to ustawić aby było bezpiecznie dla gniazd zaworowych na stag 200 gofast od 1500 obr ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!