Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Mazda CX-5 2.5T 192KM 2019r na gaz LPG! Montaż LPG BEZPOŚREDNI WTRYSK Energy Gaz Polska w Warszawie!

Mazda CX-5 2.5T 192KM 2019r na gaz LPG! Montaż LPG BEZPOŚREDNI WTRYSK Energy Gaz Polska w Warszawie!Mazda CX-5 na gaz LPG! Montaż LPG BEZPOŚREDNI WTRYSK Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A
! BEZPOŚREDNI WTRYSK z LPG to prawdziwe wyzwanie! Tylko renomowany i niezwykle DOŚWIADCZONY warsztat LPG z zespołem Ekspertów LPG może podjąć się montażu do tak wymagającego modelu!

Mazda CX-5 z LPG to doskonałe rozwiązanie, ponieważ Właściciel dzięki montażowi instalacji LPG będzie jeździł taniej o POŁOWĘ! Ale właśnie kluczowy jest tu PROFESJONALNY MONTAŻ LPG! Tylko wtedy Mazda CX-5 na gaz, będzie autem bezawaryjnym, dającym maksymalną frajdę z jazdy na gazie!

Dlatego warto wybrać RENOMOWANY warsztat LPG! Jeżeli szukacie warsztatu do montażu gazu w Warszawie, to Energy Gaz Polska jest doskonałym wyborem! Wiedza, doświadczenie i renoma w montażu LPG pozwalają nam na montaż gazu do najbardziej wymagających aut i silników, także w autach nowych, wyposażonych w skomplikowane silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa! Tu również nie mamy problemu z montażem najnowocześniejszych instalacji gazowych! Dlatego zapraszamy do warsztatu i serwisu LPG Energy Gaz Polska, w Warszawie przy Ostrobramskiej 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 15-10-2020
➡️ Marka i model: Mazda CX-5
➡️ Rok produkcji: 2019R
➡️ Silnik: 2.5T 192KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 15L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 15L +2L PB
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie od kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 58L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 300 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 240 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 21000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-mazdy.htm
Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MAZDY jak: 2, 3, 323, 5, 6, CX-3, CX-5, CX-7, CX-9, MPV, MX5, Premacy, RX-8, Tribute.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Mazda CX-5 2.5T 192KM 2019r na gaz LPG! Montaż LPG BEZPOŚREDNI WTRYSK Energy Gaz Polska w Warszawie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!