Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Mazda CX-9 LPG TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R na gaz! Montaż LPGg w Energy Gaz Polska Warszawa!

Mazda CX-9 LPG TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R na gaz! Montaż LPGg w Energy Gaz Polska Warszawa!Mazda CX-9 LPG TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R na gaz! Montaż LPGg w Energy Gaz Polska Warszawa! Montaż LPG do Mazda CX-9 TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R już w podstawowej wersji wymaga ogromnego doświadczenia w montażu LPG. Jednak tu mamy do czynienia jeszcze z podniesioną mocą, co przy profesjonalnym montażu LPG trzeba było uwzględnić.

Silnik 2.5 TURBO to nowość w gamie Mazdy, więc montaż LPG jest tu wyzwaniem – ale tylko dla niedoświadczonego warsztatu LPG! W renomowanym warsztacie LPG, takim jak Energy Gaz Polska montaż instalacji gazowej do bezpośredniego wtrysku paliwa, wyposażonego w TURBO i po tuningu nie stanowi problemu!

Właśnie dlatego, Klienci wybierają do montażu LPG do Mazda CX-9 TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R warsztat LPG Energy Gaz Polska!

Nasz doświadczony zespół montażystów LPG jest w stanie wykonać montaż LPG nawet w najbardziej wymagającym silniku! Mazda CX-9 TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R to rozwiązanie doskonałe! Klient dzięki instalacji LPG będzie jeździł o połowę taniej! Bo auto-gaz jest zawsze o połowę tańszy od PB95!

Bezpośredni wtrysk paliwa z LPG to w Energy Gaz Polska standard! Dlatego właśnie warto wybrać renomowany warsztat LPG! Inni powiedzą że nie zrobią – my w Energy Gaz Polska bez problemu wykonamy nawet najtrudniejszy montaż instalacji gazowej!

Nasi Eksperci LPG dobiorą dedykowaną instalację gazową, wykonają profesjonalny montaż LPG oraz przeprowadzą strojenie instalacji w pełnym zakresie obrotów! Dlatego zapraszamy na montaż auto-gazu do Energy Gaz Polska – Warszawa Ostrobramska 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 03-12-2020
➡️ Marka i model: Mazda CX-9
➡️ Rok produkcji: 2018R
➡️ Silnik: 2.5 250KM (TUNING około 290 KM)
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5400 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 12L+PB
➡️ Przełącznik LPG: w wolnej zaślepce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 49L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 320 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,1 zł, PB 4,9 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 150 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 30 000 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-mazdy.htm

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MAZDY jak: 2, 3, 323, 5, 6, CX-3, CX-5, CX-7, CX-9, MPV, MX5, Premacy, RX-8, Tribute.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Mazda CX-9 LPG TUNING 2.5 Turbo SkyActive 2018R na gaz! Montaż LPGg w Energy Gaz Polska Warszawa!

  1. Chciałem tez założyć taką instalację ale gazownik mi odradzał twierdząc że po przejechaniu ok 3tys kilometrów instalacja zaczyna wywalać błędy w sterowniku silnika .Chciałem zapytać ile mazda już nalatała km z gazem jakie jest faktyczne spalanie gazu i benzyny oraz czy coś się działo niepokojącego? Bo nie wiem czy wierzyć gazownikowi czy szukać lepszego warsztatu?

  2. Super że się udało👍.
    Mam takie auto z 2019 r., czekam może za rok będzie możliwość montażu wtrysku w fazie ciekłej przez oryginalne spryskiwacze bez dotrysku benzyny🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!