Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Mercedes W211 montaż LPG Kompressor! Instalacja gazowa w Energy Gaz Polska - Warszawa Ostrobramska!

Mercedes W211 montaż LPG Kompressor! Instalacja gazowa w Energy Gaz Polska – Warszawa Ostrobramska!Mercedes W211 montaż LPG Kompressor! Instalacja gazowa w Energy Gaz Polska – Warszawa Ostrobramska! Zobacz porady Ekspertów LPG dotyczące montażu instalacji gazowej do Mercedesa! Dzięki LPG Właściciel Mercedesa będzie od dziś oszczędzał POŁOWĘ pieniędzy, które do tej pory przeznaczał na paliwo! Dlatego warto JAK NAJSZYBCIEJ zamontować LPG do Mercedesa, aby unikać niepotrzebnych kosztów!

Warunkiem jest jednak profesjonalny montaż LPG i renomowana instalacja gazowa! Dzięki temu, Mercedes z LPG będzie spisywał się świetnie i taniej będzie pokonywał kolejne km na LPG! Dlatego, jeżeli szukasz RENOMOWANEGO warsztatu LPG który nie tylko wykona montaż instalacji LPG ale także dokona PROFESJONALNEGO strojenia instalacji gazowej podczas jazdy, w pełnym zakresie obrotów – to zapraszamy do Energy Gaz Polska! Nasz warsztat i serwis LPG znajdziesz w Warszawie, przy ulicy OSTROBRAMSKIEJ 38A! Nasi Eksperci LPG czekają na Ciebie!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 28-10-2020
➡️ Marka i model: Mercedes E-Klasse
➡️ Rok produkcji: 2005R
➡️ Silnik: 1.8 163KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3400 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 12L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 13L
➡️ Przełącznik LPG: w popielniczce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 340 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 270 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12500km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-mercedesa.htm

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MERCEDESA jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Mercedes W211 montaż LPG Kompressor! Instalacja gazowa w Energy Gaz Polska – Warszawa Ostrobramska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!