Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
MONTAŻ GAZ LPG MERCEDES A KLASA 1.5L 98KM 2008R. Instalacja gazowa BRC w Energy Gaz Polska Warszawa.

MONTAŻ GAZ LPG MERCEDES A KLASA 1.5L 98KM 2008R. Instalacja gazowa BRC w Energy Gaz Polska Warszawa.MONTAŻ GAZ LPG MERCEDES A KLASA 1.5L 98KM 2008R. Instalacja gazowa BRC w Energy Gaz Polska Warszawa. Mały 98 konny silnik Mercedesa Klasy A, aż prosi się o instalację gazową LPG. Generuje on pomimo małej pojemności i niewielkiej mocy znaczny koszt jazdy na benzynie. Spali średnio w cyklu miejskim 9 L/100 km PB95 co zważywszy na normalną cenę paliwa a nie koronowirusową nie mało.

Gaz da Właścicielowi Mercedesa znaczne oszczędności dzięki temu, że kliknie on przełącznik i przejdzie na gaz. Gaz kosztuje połowem niej niż benzyna. Aut Gaz to system zasilania auta bezkonkurencyjny, gdyż żadna inna inwestycja w auto nie przynosi oszczędności, tylko koszta. 1000km na benzynie PB95 kosztować będzie 380 zł a po przejściu na gaz to samo
1000 km na LPG – 200 zł. Rachunek jest prosty . Właściciel auta po przejechaniu 17 tyś na LPG jest już na czysto z inwestycją poniesioną na LPG. Jedynie dzięki temu, że nie tankował benzynę tylko gaz zaoszczędził cała kwotę, która musiał zapłacić ZA MONTAŻ LPG. Przejście na gaz …sfinansowało mu instalację gazową!

AUTO GAZ LPG to czysty, pewny i bezpieczny ZYSK.
Zastanówcie się Państwo , czy chcecie przepłacać i tankować benzynę!
10 000 km na LPG to zysk 1780 zł
20 000 km na LPG to zysk 3580 zł
30 000 km na LPG to zysk 5340 zł
Czy zatem montaż LPG jest opłacalny ? Tak, Usługa montażu instalacji gazowej przy użyciu markowych komponentów do montażu LPG jest zawsze korzystna. BRC to włoski set gazu LPG . Niezawodna instalacja gazowa, która zdobyła uznanie wśród Klientów biznesowych jak i prywatnych. Zapraszamy do Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a Warszawa na profesjonalny serwis i montaż instalacji gazowych LPG.

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 02.03.20.
➡️ Marka i model: Mercedes A-Klasa
➡️ Rok produkcji: 2008
➡️ Silnik: 1.5 95KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 9L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 10L
➡️ Przełącznik LPG: w pobliżu kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 440 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.0 , PB 4.20
➡️ Oszczędność / 1000km: 178 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 17 300km

Pytacie Państwo co zamontować, jaką instalację LPG zamontować do MERCEDESA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG!
Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MERCEDESA! http://www.egp.pl/lpg-do-mercedesa.htm

MERCEDES na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MERCEDESA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MERCEDESA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MERCEDES! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MERCEDESA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MERCEDESA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MERCEDES TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MERCEDES w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MERCEDESA jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “MONTAŻ GAZ LPG MERCEDES A KLASA 1.5L 98KM 2008R. Instalacja gazowa BRC w Energy Gaz Polska Warszawa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!