Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG BMW 525 e39 2.5 170KM 1999r w Energy Gaz Polska na gaz LOVATO FAST

Montaż LPG BMW 525 e39 2.5 170KM 1999r w Energy Gaz Polska na gaz LOVATO FASTBME E39 2.5 170KM już z LPG! Instalacja LPG do BMW to doskonałe rozwiązanie! Instalacja gazowa sprawdza się wręcz idealnie i przynosi GIGANTYCZNE oszczedności w wysokości 360zł na każde przejechane 1000km!
Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: BMW E39
Rok produkcji: 1999
Silnik: 2.5 170KM
Instalacja LPG: LOVATO FAST
Spalanie PB: 13L/100km
Spalanie LPG: 15L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 320zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 3600zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11200km

BMW E39 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja LOVATO FAST kosztuje jedynie 3600zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11200km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel BMW na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 13L/100km, a LPG tylko 15L/100km co przyniesie Właścicielowi 320zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 290km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/bmw/

Pytacie Państwo co zamontować do BMW? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

BMW TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak: Seria 1, Seria 3, Seria 5, Seria 6, Seria 7, X1, X3, X5, Z4.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Montaż LPG BMW 525 e39 2.5 170KM 1999r w Energy Gaz Polska na gaz LOVATO FAST

Dodaj komentarz

Zadzwoń!