Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG BMW 550 4.8 V8 367KM 2008r na auto gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska

Montaż LPG BMW 550 4.8 V8 367KM 2008r na auto gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz PolskaBMW 550 4.8 V8367 KM 2008 rok już z LPG. BMW 550 na gaz to niesamowite oszczędności! Dzięki LPG BMW 550 zaoszczędzi 460 zł na każdym 1000 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: BMW 550
Rok produkcji: 2008 rok
Silnik: 4.8 367 KM V8
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 18 litrów
Spalanie LPG: 20 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 460 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 6400 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 13900 km

BMW 550 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje jedynie 6400 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 13900 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel BMW na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18 litrów, a LPG tylko 20 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 460 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 220 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! http://www.egp.pl/lpg-do-bmw.htm

Pytacie Państwo co zamontować do BMW? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

BMW TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach, aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich X5i BMW jak: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7,
Seria 8, M3, M4, M5, M6, X1, X3, X5, X6, Z3, Z4.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

11 thoughts on “Montaż LPG BMW 550 4.8 V8 367KM 2008r na auto gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska

  1. 540i G11 ? Edytuje, bo moze zbyt krotko zwformulowalem – czy jestescie panstwo wstanie zagazowac 540i G31 i jaka to by byla instalacja. Najbardziej mnie interesuje wykorzystanie istniejacych wtryskiwaczy common rail, jak w instalacji PRINS DI.

  2. Witam państwa serdecznie 🙂 mam pytanie odnośnie instalacji lpg do e60 ale z silnikiem 545i 333km czy macie taką instalacje w ofercie i ile by kosztowała i czy możliwe jest zamontować większą butle aby zasięg był większy minimum 300 km na jednym tankowaniu pozdrawiam! 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!