Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: BMW X3 3.0 o mocy 255 KM z 2011 R. Instalacja gazowa BRC Plug & Drive!

Montaż LPG: BMW X3 3.0 o mocy 255 KM z 2011 R. Instalacja gazowa BRC Plug & Drive!Dlaczego BMW X3 z silnikiem 3.0 255KM na gaz to świetne rozwiązanie? To proste! Auto z instalacją BRC SQ P&D, zapewnia bezawaryjną i komfortową jazdę przynosząc oszczędności na poziomie 320zł na każdym 1000km przejechanym na LPG! Ten doskonały wynik pozwoli na zwrot kosztów instalacji po przejechaniu zaledwie 15 300km.

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 17.02.2020
➡️ Marka i model: BMW X3
➡️ Rok produkcji: 2011
➡️ Silnik: 3.0 255KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł + przeróbka podłogi
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: w pobliżu kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 60L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 320 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.8 , PB 4.30
➡️ Oszczędność / 1000km: 320zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 300km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/bmw/

Pytacie Państwo co zamontować do BMW? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

BMW TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak: Seria 1, Seria 3, Seria 5, Seria 6, Seria 7, X1, X3, X5, Z4.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG: BMW X3 3.0 o mocy 255 KM z 2011 R. Instalacja gazowa BRC Plug & Drive!

  1. Jest możliwość zainstalowania innego zbiornika nie walca w miejscu co prawda niewielkiej wnęce w podłodze bagażnika ? Raczej trzeba zmienić położenie akumulatora, montowaliście inne F25 z innym rodzajem zbiornika ? Pozdrawiam Jarosław .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!