Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG BMW X3 z 3.0 2005r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato Fast

Montaż LPG BMW X3 z 3.0 2005r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato FastBMW X3 z silnikiem 3.0 o mocy 231KM już po montażu LPG w Energy Gaz Polska! Wymagające auto! Mimo nietypowej konstrukcji, konieczności przeniesienia akumulatora w celu montażu zbiornika LPG i utrudnionego dostępu nasi Montażyści bez problemu poradzili sobie z montażem LPG w tym aucie, oczywiście bez straty na jakości i komforcie! BMW – przyjemności z jazdy, oszczędność dzięki LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, Seria 8, M3, M4, M5, M6, X1, X3, X5, X6, Z3, Z4!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! http://www.egp.pl/lpg-do-bmw.htm

Średnie spalanie benzyny – 15 litrów/100km, a LPG tylko 17 litrów na 100km! 420 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 42 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 200 kilometrów! Zwrot za montaż LPG nastąpi już po 8500km! BMW na gaz – to się opłaca!

Instalacja gazowa Lovato Fast – całkowity koszt – 3600zł do tego modelu! W cenę instalacji wliczona jest 24 miesięczna gwarancja!

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW TEST LPG przeszło fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów ‘”Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

12 thoughts on “Montaż LPG BMW X3 z 3.0 2005r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato Fast

  1. Piekna robota pod maską, szczególnie podoba mi sie przycięty na wymiar płaskownik trzymający reduktor. Mistrzostwo świata. Wtryskiwacze w promieniach słonecznych bez opasek zaciskowych to już nie trzeba wspominać, promienie zacisną. No i najciekawsza rzecz, jak powiedział monter, przeniesienie akumulatora bez pirotechnicznego awaryjnego wyłącznika zasilania w przypadku uderzenia, montowanego standardowo w BMW na klemie przy klemie, na filmie zaizolowany w bagażniku. Kiedy była mowa o wytłoczce. Jak na polskie warunki robota raczej normalna, bez wodotrysków. A gaz w 3.0 raczej opłacalny jest.

  2. Jedno co mi się nie podoba to przewody do wtrysków oraz sama listwa wtryskowa czemu nie może być bliżej  listwy wtryskowej paliwa.listwa wtryskowa  gazu na wysokości korka wlewu oleju, za czym idzie krótsze przewody i ich droga  do wtryśnięcia oraz nie zaciśnięte końce przewodów od wtrysków mogą wskoczyć , mocowanie listwy też można było by się bardziej postarać

  3. Konstrukcji samochodu nie zmienimy , za to dajemy Klientowi jazdy na LPG dokonując przeróbki! To ogromne oszczędności więc warto od czasu do czasu zajechać na stację i choć może częściej niż powinniśmy to i tak jest opłacalna sprawa!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!