Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG BMW X5 3.0 272KM 2009r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&D

Montaż LPG BMW X5 3.0 272KM 2009r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&DBMW X5 3.0 272 KM 2009 rok już z LPG. BMW X5 na gaz to niesamowite oszczędności! Dzięki LPG BMW X5 zaoszczędzi 330 zł na każdym 1000 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: BMW X5
Rok produkcji: 2009 rok
Silnik: 3.0 272 KM
Instalacja LPG: BRC Sequent 32
Spalanie PB: 13 litrów
Spalanie LPG: 15 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 310 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 4600 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 14 800 km

BMW X5 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC Sequent 32 kosztuje jedynie 4600 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 14 800 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel BMW na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 13 litrów, a LPG tylko 15 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 330 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 73 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 400 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! http://www.egp.pl/lpg-do-bmw.htm

Pytacie Państwo co zamontować do BMW? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

BMW TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach, aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich X5i BMW jak: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7,
Seria 8, M3, M4, M5, M6, X1, X3, X5, X6, Z3, Z4.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Montaż LPG BMW X5 3.0 272KM 2009r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ P&D

Dodaj komentarz

Zadzwoń!